Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Diploms konkursā "Sudraba flauta"01.11.2019

 No 23. oktobra līdz 25. oktobrim Ogres mūzikas skolas telpās norisinājās III Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss "Sudraba flauta". 23. oktobrī konkursa svinīgajā atklāšanā koncertu sniedza starptautiskas žūrijas locekļi Karlo Jans (Luksemburga), Anete Toča (Latvija) un Vytenis Gurstis (Lietuva). 24. oktobrī konkurss notika 3 grupās, kopskaitā piedalījās 72 Latvijas mūzikas skolu flautisti. Liels prieks par iegūto diplomu 6. flautas klases audzēknei Rūtai Midere (ped. G Ermiča, konc. I.Makareni), viņas sniegums tika novērtēts ar 20.67. punktiem.

 25. oktobrī visi žūrijas locekļi sniedza meistarklases spēlēt gribētājiem. No Kokneses Mūzikas skolas apliecību par dalību meistarklasēs saņēma flautas klases audzēknes Rūta Midere un Elza Donika.

Liels paldies  vecākiem par atbalstu!

Gundega Ermiča,

Flautas spēles skolotāja

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top