Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Kamermūzikas koncerts "Fa, sol, la" skaņās03.11.2017

31. oktobra vakarā, kad liela daļa bērnu bija devušies saldumu medībās, svinot Halovīna svētkus, Kokneses Mūzikas skolā audzēkņi, pedagogi, vecāki un akordeona mūzikas cienītāji baudīja kamermūzikas koncertu. Kokneses Mūzikas skolas skolotāja Karolīne Vancāne ar savu domubiedreni, pianisti Karīnu Goldmann-Ļebedevu no Berlīnes, kā arī akordeonistu ansambli "Opuss" no Rīgas visiem klausītājiem dāvināja brīnišķīgu koncertu un iespēju akordeona skanējumu klausīties virtuozā izpildījumā.

Koncerta laikā izskanēja A. Vivaldi, J.S.Baha un citu komponistu mūzika. Koncerta noslēgumā Kokneses Mūzikas skolas direktore Iveta Bērziņa sacīja: "Šodien mums bija iespēja dzirdēt akordeonu visā tā daudzveidībā - tehniski, tembrāli un arī ansambļa skanējumā. Liels paldies Berlīnes mūzikas skolas skolotājai Karīnai Goldmann-Ļebedevai par dāvāto iespēju bērniem gūt pieredzi gan dienas laikā vadītajās meistarklases nodarbībās, gan dzirdēt brīnišķīgo koncertu, jo ikdienā mēs esam pieraduši klausīties cita veida mūziku. Paldies skolotājai Karolīnei Vancānei par koncerta organizēšanu. Šī bija lieliska pieredze gan bērniem, gan visiem klausītājiem!"

Nākošais Kokneses Mūzikas skolas pasākums notiks 10.novembrī plkst.17.00 Kokneses Mūzikas skolā, kad PEDAGOGU ILONAS MAKARENI UN GUNDEGAS ERMIČAS AUDZĒKŅU izpildījumā skanēs melodijas no multfilmām. Aicinām uz „MULTFILMU KARUSELI”!

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top