Drukas resursa adrese: http://koknesesmuzikasskola.lv/jaunumi/kokneses_muzikas_skolas_audzeknes_jauno_dziedataju_konkursa
Drukas datums: 09:59:10 19.01.2019

Kokneses Mūzikas skolas audzēknes jauno dziedātāju konkursā31.01.2018

Šā gada 17. janvārī Kokneses Mūzikas skolas kora klases audzēknes Krista Strazdiņa un Viktorija Lenora Kraukle piedalījās IX Staņislava Broka jauno dziedātāju konkursā, ko organizēja St. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola. Konkursā piedalījās 56 jaunie solisti, 11 vokālie ansambļi, 7 dueti un 4 trio no 12 Latvijas Mūzikas skolām, kā arī dalībnieki no  Minskas (Baltkrievija) un Radvilišķiem (Lietuva).

St. Broka Jauno dziedātāju konkursā meitenes piedalās jau otro reizi. 2016. gadā audzēknes konkursā piedalījās Kokneses Mūzikas skolas vokālā ansambļa sastāvā.

Audzēknes startēja duetu grupā, atskaņojot obligāto latgaliešu tautasdziesmu „Atīt zūses klaigõdamys” un latviešu tautasdziesmu. Audzēknes kā duets uzstājās pirmo reizi, īpaši gatavojot konkursa programmu. Meiteņu uzstāšanās tika novērtēta atzinīgi – par savu sniegumu audzēknes saņēma I pakāpes diplomu. Lielo balvu, ko pasniedza labākajam sniegumam katrā konkursa kategorijā, izcīnīja Aglonas bazilika Kora skolas zēnu duets, bet kā atzīmēja St. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas direktors Aivars Broks: "Patiesi ieguvēji ir tie, kas nedaudz zaudē, jo viņiem ir vēl uz ko tiekties un augt!"

Paldies meitenēm par izturību, ieguldīto darbu un skanīgo dziedāšanu! Paldies audzēkņu vecākiem par atbalstu dalībai konkursā.

        Lelde Kamzole – Gagaine, kora klases pedagogs