Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Kokneses Mūzikas skolas dziedātāji Dienvidlatgales reģiona mūzikas skolu festivālā10.05.2017

Pašās aprīļa beigās Kokneses Mūzikas skolas vecāko klašu koris pēc 4 gadu pārtraukuma atkal posās ceļā, lai piedalītos Dienvidlatgales reģiona mūzikas skolu XVI Koru festivālā – koncertā. Festivālu organizē St. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, lai stiprinātu skolu kordziedāšanas tradīcijas. Festivālā – koncertā tika aicināti piedalīties jebkura sastāva mūzikas skolu kori ar brīvi izvēlētu programmu un iestudētām kopkora dziesmām.

Šogad festivālā piedalījās 10 koru kolektīvi no St. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas, Ilūkstes Mūzikas un mākslas skolas, Špoģu Mūzikas un mākslas skolas, Viesītes Mūzikas un mākslas skolas, Aglonas bazilikas Kora skolas, Krāslavas mūzikas skolas un Kokneses dziedātāji. Kokneses Mūzikas skolas kora audzēkņi ar rūpību gatavoja savu uzstāšanās programmu, ko klausītāji Koknesē varēja dzirdēt marta sadziedāšanās koncertā. Dziedātās dziesmas izskanēja pārliecinoši un droši.

Koncerta saviļņojošākā daļa ir iespēja dziedāt festivāla kopkorī Daugavpils Mūzikas vidusskolas kamerorķestra pavadījumā. Atskaņoto dziesmu komponistu - Jevgeņija Ustinskova un Aivara Broka vadībā dziesmas izskanēja skanīgi un krāsņi.

Pēc koru sadziedāšanās koncerta kora audzēkņi apmeklēja Latgales zoodārzu, kura ekspozīcijā varēja apskatīt dažadus eksotiskos un vietējos dzīvniekus.

Paldies mūsu atbalstītājiem - AS „Virši–A”, Kokneses novada domei, skolas direktorei par finansiālo atbalstu transporta nodrošināšanā.

Kora vadītāja – Lelde Kamzole - Gagaine

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top