Skan melodijas Ziemassvētkus gaidot17.12.2018

13. decembrī  Kokneses Mūzikas skolas kora, flautas un klavieru klases audzēkņi ieskandināja tuvojošos Ziemassvētkus Kokneses Tūrisma un informācijas centra zālē, ļoti mājīgā un mīļā gaisotnē,  koncertā „… skan melodija Ziemassvētkus gaidot…”

Koncertā skanēja dziesmas un mūzika par Ziemassvētku tematiku. Neskatoties uz to, ka skolotāja Lelde Kamzole – Gagaine šobrīd atveseļojas, viņas audzēkņi Haralds Nungurs, Luīze Eglīte, Evija Jansone, Anete Zeimuļa – Priževoite, Līga Riekstiņa, Ketija Jekaterina Kmita Kristas Strazdiņas un Viktorijas Lenoras Kraukles saorganizēti ļoti lieliski tika galā gan kā solisti, gan ansamblī.

Koncerta Ziemassvētku noskaņu radīja flautas klases ansamblis, savos priekšnesumos izmantojot zvaniņu tembrus un ģitāras skaņas.

Arī klavieru klases ansambļi digitālajām klavierēm bija piemeklējuši svētku noskaņas tembru.  1. klavieru klases audzēknei Bernardai Kukrevičai – Krutkovskai šī bija pirmā debija. Kopā ar savu skolotāju Ilonu Makareni  viņas ar klavierēm lieliski imitēja zvanu skaņas.

Paldies audzēkņiem un viņu skolotājiem Leldei Kamzolei – Gagainei, Gundegai Ermičai un Ilonai Makareni.

Kokneses Mūzikas skolas informācija

Foto: Rolands Gagainis