Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Jaunumi

Lepojamies ar mūsu akordeonistiem!

30.05.2023

img-20230530-wa0003_0.jpgKokneses Mūzikas skolas akordeonistu mācību orķestris Starptautiskajā akordeona spēles konkursā "Concord of sounds" Mārupes Mūzikas un mākslas skolā ieguva 2. vietu.

Paldies audzēkņiem un viņu skolotājai Karolinei Vancānei par ieguldīto darbu un sasniegto rezultātu!

Skanīgs mācību gada noslēgums

15.05.2023

Kokneses mūzikas skolas vecāko klašu kora mācību gada noslēgums bagāts ar vairākiem dziesmotiem Aizkraukles novada koru pasākumiem, kuru idejas autors un virzītājs ir Aizkraukles novada koru virsdirģents Eduards Grāvītis.

632d139d-231f-44aa-90e6-6645005dcafa.jpgŠopavasar, 22.aprīlī koris piedalījās Garīgās mūzikas festivālā "Soli Deo Gloria", kas notika Aizkraukles Svētās Terēzes no Bērna Jēzus Romas katoļu baznīcā, kur izdziedāja visa mācību gada garumā rūpīgi gatavoto garīgās mūzikas programmu, kā arī klausījās citu bērnu koru no Aizkraukles, Skrīveriem un vieskolektīva no Rēzeknes sniegumā. Koncerta noslēgumā skanīgi un krāšņi izskanēja komponista Valda Zilvera pavadībā skaņdarbs "Soli deo Gloria", kas kļuvusi par festivāla himnu. Koris festivālā piedalās jau otro reizi.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Dalās pieredzē un gūst jaunas idejas

19.04.2023

img-20230419-wa0002.jpg18. aprīlī Kokneses Mūzikas skolā notika pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi "Pedagoģiskais un metodiskais darbs instrumentu spēlē ar pirmsskolas vecuma bērniem un profesionālās ievirzes sākumposma bērniem Kokneses Mūzikas skolā". Savā darba pieredzē dalījās mūsu skolas pedagogi akordeona spēlē  - Karoline Vancāne, pūšaminstrumentu spēlē – Jānis Grahoļskis un solfedžo – Nadežda Stankeviča. Pie mums ciemos bija mūsu novada pedagogi no Pļaviņu Mūzikas skolas, PII "Zīlīte", PII "Gundega", PII "Vasariņa", PII "Bitīte", Kokneses pamatskola – attīstības centra un A. Žilinska Jēkabpils Mūzikas skolas.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Darbīgs un radošs pavasaris!

13.04.2023

img-20230413-wa0012.jpgKokneses Mūzikas skola ļoti spraigi un radoši vada šo pavasara cēlienu.

28. martā audzēkņu komanda, pedagoga Nadeždas Stankevičas vadībā, devās uz Skrīveru Mūzikas un mākslas skolu, lai piedalītos muzikāli radošajā viktorīnā "Riču – raču". Muzikālā pēcpusdiena tika aizvadīta pozitīvā gaisotnē, dažādās radošās aktivitātēs. Šogad audzēkņi sacentās zināšanās par komponistu, šī gada jubilāru Jāzepu Vītolu un noskaidroja visas Dziesmusvētku tradīcijas. Paldies Skrīveru Mūzikas un mākslas skolai par laipno uzņemšanu un  prieks, ka iepriekšējo gadu sāktās tradīcijas atkal varam turpināt.

Šajā dienā viesos uzņēmām kori "Alaine". Diriģenta Alda Lazdiņa vadībā koris atskaņoja gandrīz visu savu Dziesmusvētku programmu. Malači dziedātāji, daudz darba ieguldījuši, jo repertuārs nemaz nav vienkāršs.

Lasīt visu ziņu galerija (18)
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top