Informācija vecākiem sakarā ar mācību procesa nodrošināšanu attālināti13.03.2020

Sakarā ar slimības "Covid-19" izplatību un Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu turpmākā mācību procesa nodrošināšanu attālināti, lūdzam iesūtīt atbildes uz mūsu jautājumiem:

1. Vai audzēknim ir savs tālruņa numurs ar interneta pieslēgumu un iespēju izmantot Watsapp aplikāciju? Ja šis viss ir, tad lūdzam iesūtīt mums.

2. Audzēkņu e-pasts mācību materiālu sūtīšanai un darbu saņemšanai, var būt vecāku e-pasts. Lūdzu informējiet.

3. Vai audzēknim mājās ir piekļuve datoram un iespēja strādāt elektroniskajā vidē teorijas stundās. (mazajiem ar vecāku atbalstu).

Ja kādam no audzēkņiem tādas iespējas nav, arī dodiet ziņu, mēģināsim rast risinājumu.

Informāciju, lūdzu, iesūtiet uz Kokneses Mūzikas skolas e-pastu mu_koknese@inbox.lv

vai sūtīt īsziņu skolotājai L. Kamzolei - Gagainei m.t. 26344541