Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Jaunumi

Muzikāls sveiciens novada svētkos

10.06.2024

koncerts15.webp"Radu un daru savam novadam", ar šo devīzi 1. jūnijā izskanēja Aizkraukles novada mūzikas skolu koncerts Kokneses evanģēliski luteriskajā baznīcā. Ar prieku un degsmi šajā koncertā muzicēja Marks Adrians Ozols, Keitija Skribāne, Ričards Čumakevičs, Annika Kalniņa, Melānija Ornicāne, Jaunāko un Vecāko klašu koris, Flautu ansamblis, Pūtēju ansamblis un Akordeonistu mācību orķestris. Paldies Kokneses Mūzikas skolas pedagogiem Ievai Bērziņai, Kasparam Bumbišam, Gundegai Ermičai, Leldei Kamzolei – Gagainei, Jānim Grahoļskim, Ilonai Makareni, Zanei Stupānei un Karolīnei Vancānei par audzēkņu sagatavošanu koncertam.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Sadraudzības koncerts

10.06.2024

koncerts1.webp21. maijā Kokneses Mūzikas skolā izskanēja sadraudzības koncerts kopā ar Rīgas Mūzikas skolas "Namiņš" audzēkņiem. Muzicēja solisti, ansambļi un orķestris. Esam ieguvuši vēl vienus ļoti jaukus sadarbības partnerus un draugus. Mūsu ciemiņi apskatīja arī Kokneses parku un pilsdrupas. Paldies pedagogam Jānim Grahoļskim par šī pasākuma organizēšanu. Novēlu arī mūsu skolā izveidot pūtēju orķestri.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Sirsnīgs paldies mūzikas skaņās

03.06.2024

59a7db4d-5177-4ccf-b8e6-22e896c5697c.webp30. maijā Kokneses kultūras centrā notika  Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu Pateicības dienas koncerts. Šis ir koncerts, kurā ne tikai klausāmies mūziku audzēkņu izpildījumā, bet arī sakām paldies visiem audzēkņiem, kuri šajā mācību gadā skolas vārdu ir ar lepnumu iznesuši dažādos konkursos gan Latvijas, gan starptautiskajā mērogā. Sakām paldies arī visiem skolotājiem, kuri ar audzēkņiem ir strādājuši ikdienā, noturējuši arī papildstundas un gatavojuši koncertiem, festivāliem, meistarklasēm un konkursiem.

Lai visiem izturība, laba veselība un saulaina vasariņa!

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Akordeonistu orķestrim panākumi starptautiskā konkursā

13.05.2024

macibu-orkestris.webpNo 24. -25. aprīlim Mārupes Mūzikas un mākslas skolā notika IV Starptautiskais akordeona spēles konkurss "Concord of sounds 2024" gan klātienē, gan attālināti. Konkursa dalībnieki bija gan akordeonisti  - solisti, gan maza un liela  sastāva viendabīgi un  jaukti ansambļi un orķestri, kā arī no mūzikas skolām, mūzikas vidusskolām un augstskolām. Mūsu mūzikas skolas akordeonistu mācību orķestris piedalījās attālināti mūzikas skolu orķestru kategorijā un ieguva 2. vietu. Šajā kategorijā piedalījās 3 orķestri, bez mums vēl orķestranti no Polijas un Igaunijas. Mūzikas vidusskolu orķestra kategorijā piedalījās viens orķestris no Serbijas.

Ļoti priecājamies, ka mūsu Koknesē varam lepoties ar akordeonistu orķestri, kas Latvijas mūzikas skolās ir retums. Lai arī turpmāk orķestra dalībniekiem un skolotājai Karolīnei Vancānei  veiksmīgas radošās darbības un izturība.

Lasīt visu ziņu

Lepojamies ar sasniegumiem!

03.05.2024

whatsapp-image-2024-05-02-at-13-28-49.webp29. aprīlī Kokneses Mūzikas skolas 2. Flautas klases audzēknes Melānija Ornicāne un Elza Risa devās uz Ulbroku, lai piedalītos VII Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursā Flautas spēles audzēkņiem "Flautu balsis". Konkursā piedalījās 50 flautas spēles mīļotāji. Junioru grupā Melānija Ornicāne ieguva godpilno I vietu (24,33 punkti) un Elza Risa - Atzinību (19 punkti). Apsveicam un lepojamies!

 Paldies skolotājai Ilonai Makareni par atbalstu un vecākiem par nodrošināto transportu!

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Koknesieši muzicē Liepājā

29.04.2024

24063c5b-c536-493d-bdb6-fec4f71a6e69.webp26. aprīlī Kokneses Mūzikas skolas akordeonistu mācību orķestris muzicēja Liepājas Karostas mūzikas skolā. Ar šo skolu izveidojās draudzība gadu laikā, kad liepājnieki regulāri piedalījās mūsu skolas organizētajos starptautiskajos pianistu un akordeonistu konkursos. Liepāja mums asociējas ne tikai kā vēju pilsēta, bet arī ar to, ka, liekas, viņi, gandrīz katrs, prot spēlēt kādu mūzikas instrumentu. Pie skolas mūs mīļi sagaidīja direktore Aiga Tiltiņa. Mūsu sadraudzības koncertu noklausījās arī liepājnieks Andris Kristons, mūsu Kokneses novada Goda pilsonis, komponists, kuram ir ilgstoša muzikālā sadarbība Koknesē.

Lasīt visu ziņu galerija (29)

Veiksmīgi aizvadītas 20. Akordeonu dienas

29.04.2024

kopbilde.webp24. un 25. aprīlī VEF Kultūras pilī izskanēja "Akordeona dienu" koncerts. Šis bija ļoti zīmīgs jubilejas koncerts, ir pagājuši tieši 20 gadi, kopš Kokneses Mūzikas skolas direktore Iveta Bērziņa un akordeona spēles skolotāja Karolīne Vancāne šos koncertus organizē.  Šī festivāla mērķis ir popularizēt bērnu un jauniešu muzicēšanu akordeonistu orķestrī, apmainīties pieredzē ar citu akordeonistu orķestru diriģentu darbību. Mūsu orķestris ir muzicējis prestižās Rīgas koncertzālēs – Melngalvju namā, Lielajā ģildē, Mazajā ģildē, Ziemeļblāzmas Kultūras centrā, ilgus gadus sv. Pētera baznīcā, Ugālē un, protams, mūsu Koknesē. Esam plaši muzicējuši arī ārzemēs Lietuvā, Beļģijā, Vācijā, Luksemburgā. Ļoti laba sadarbība ir izveidojusies ar Rīgas Skolēnu pils akordeonistu ansambli "Opuss", kura vadītāja arī ir mūsu akordeona spēles skolotāja Karolīne Vancāne.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Ciemos bērni un vecāki

29.04.2024

25-aprilis-kopa.webpIk gadu Kokneses Mūzikas skola ciemos aicina PII "Gundega" bērnus, lai pastāstītu kādus mūzikas instrumentus mūsu skolā var apgūt un kā šie instrumenti skan. Skatītāju pulciņš bija kupls – grupiņas "Zvaniņš", "Sprīdītis", "Kamenīte" bērni, skolotāji un vecāki ar interesi klausījās koncertiņu, jo jaunie mūziķi - izpildītāji bija šo grupiņu bērni, kuri jau mācās Kokneses Mūzikas skolā. Pūšaminstrumentu spēles skolotājs Jānis Grahoļskis parādīja un spēlēja mūzikas instrumentus, kurus Interešu izglītības programmas bērni fiziski vēl nevar ne noturēt, ne iepūst – eifonijs un trompete. Piecgadnieki un sešgadnieki  -  visi spēlē blokflautu. Šajā mācību gadā skolā mācās 16 pirmsskolas piecgadīgie un sešgadīgie bērni. No tiem 8 bērni jau rudenī turpinās mācības 1. klasē.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Pozitīvas emocijas Olimpiskajā dienā Skrīveros

29.04.2024

1714377909780.webp24. aprīlī Skrīveru Mūzikas un mākslas skolā notika Olimpiskā diena, kurā piedalījās arī Kokneses Mūzikas skolas audzēknes – Kitija Naudiņa, Marija Dervanova un Melānija Ornicāne, kā arī skolotājas Zane Stupāne un Nadežda Stankeviča. Dalībniekiem bija iespēja piedalīties orientēšanās uzdevumos, sajust īstu komandas garu sporta aktivitātēs, izpaust savu radošumu gleznojot savas emocijas. Pasākuma noslēgumā atjaunot spēkus, cienājoties ar gardo un silto zupu. Gaisā virmoja bērnu smiekli un saliedējoša atmosfēra.

Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top