Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Kokneses Mūzikas skolā būs prieks muzicēt!

16.06.2022

ar-valsts-kulturkapitala-fonda-projekta-atbalstu-kokneses-muzikas-skola-sanema-piccolo-flautu-divus-klavieru-kreslus-un-nosu-pulti.jpgAr Valsts Kultūrkapitāla fonda projekta "Mūzikas instrumenta iegāde Kokneses Mūzikas skolā" (Nr. 2022-1-MDM-M02032) atbalstu 15. jūnijā Kokneses Mūzikas skola saņēma piccolo flautu, divus klavieru krēslus un nošu pulti.

Par jauno mūzikas instrumentu un nošu pulti priecājas ne tikai flautas klases audzēkņi, bet arī pedagogi G. Ermiča un K. Antonova. Klavieru krēsli būs noderīgi katram mūsu skolas audzēknim, jo klavierspēli apgūst visi.

Projekta ietvaros iegādātais mūzikas instruments veicinās mūzikas izglītības izcilību un ilgtermiņā tiks uzlabota profesionālās ievirzes izglītības kvalitāte, kā arī tiks veicināta un paplašināta audzēkņu un pedagogu koncertdarbība.

Projekta kopējās izmaksas ir 1 700 eiro, ka 100 procentu apmērā tiks finansēts no Valsts Kultūrkapitāla fonda. Projekta īstenošana paredzēta no 2022. gada 1. marta līdz 2022. gada 30. septembrim.

Iveta Bērziņa, Kokneses Mūzikas skolas direktore

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top