Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņiem panākumi starptautiskos konkursos

07.03.2022

rodrigo-steinbergs.jpgFebruāra mēnesī Kokneses Mūzikas skolas akordeona klases audzēkņi piedalījās divos starptautiskajos konkursos un iepriecināja ar labiem rezultātiem. Kazaņā, Starptautiskajā tautas mūzikas instrumentu konkursā "MUSICA DEL MONDO" 7-8 gadu vecuma grupā 50 dalībnieku konkurencē Rodrigo Šteinbergam 2. pakāpes laureāta diploms un Akordeonistu mācību orķestrim 150 dalībnieku konkurencē 2. pakāpes laureāta diploms.

No 24.-26. februārim Kokneses Mūzikas skolā notika skolas organizētais 3. Starptautiskais akordeona mūzikas izpildītāju un kolektīvās muzicēšanas konkurss, kurā  Rodrigo Šteinbergam 2. vieta un Evelīnai Bojārei 3. vieta, skolas Akordeonistu mācību orķestrim 1. vieta. Audzēkņus sagatavoja skolotāja Karoline Vancāne. Par audzēkņu radošo darbību ļoti priecājas arī viņu vecāki.

Mūsu flautas klases audzēkne Agate Feldmane piedalījās London Classical Music Competitions rīkotajā konkursā Anglijā. Konkurss notika divās kārtās. Agate 2. kārtā ieguva žūrijas simpātijas īpašo atzinības balvu. Arī šajā konkursā bija ļoti liela konkurence un par rezultātiem priecājas skolotāja Kristīne Antonova.

Paldies audzēkņiem par pacietību un skolotājām Karolinei Vancānei un Kristīnei Antonovai par darbu. Lai piepildās radošās ieceres!

 Iveta Bērziņa,

Kokneses Mūzikas skolas direktore

 1.foto: Rodrigo Šteinbergs ar mammu

2. foto: Evelīna Bojāre

rodrigo-steinbergs.jpg evelina-bojare.jpg
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top