Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Kokneses Mūzikas skola priecājas par savu klavierspēles audzēkņu panākumiem

01.02.2022

img-20220201-wa0001.jpgII Starptautiskajā jauno pianistu konkursā "Ziemassvētku klavieres", kurš notika 28. janvārī Krievijā, Redkino bērnu mūzikas skolā, piedalījās dalībnieki no Krievijas, Dubaijas, Azerbaidžānas, Ukrainas, Kazahstānas, Uzbekistānas, Baltkrievijas un Latvijas. Konkursā piedalījās arī Kokneses Mūzikas skolas audzēknes.

1. klases audzēkne Karmena Kišmarija ir ieguvusi II pakāpes laureāta diplomu, 2. klases audzēknei Renātei Kļavinskai III pakāpes laureāta diploms, 6. klases audzēknei Aritai Niedrei I pakāpes Speciālais laureāta diploms. Ansambļa kategorijā Renāte Kļavinskai un Karmenai Kišmarijai II pakāpes laureāta diploms. Milzīgs paldies šo audzēkņu skolotājai Ilonai Makareni.

Novēlam meitenēm pacietību un skolotājai Ilonai spēku turpmākajās radošajās aktivitātēs.

Iveta Bērziņa,

Kokneses Mūzikas skolas direktore

1. foto: Arita Niedre

2.foto: no kreisās Karmena Kišmarija un Renāte Kļavinska

img-20220201-wa0000.jpg img-20220201-wa0001.jpg
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top