Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņiem panākumi valsts konkursā06.02.2017

Janvāra beigās Koknese Mūzikas skolas kora klases audzēkņi devās uz Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolu, kur norisinājās Latvijas profesionālās mūzikas izglītības iestāžu programmas „Vokālā mūzika – kora klase” audzēkņu valsts konkursa II kārtā. Konkursā piedalījās 65 audzēkņi no 9 Daugavpils reģiona mūzikas skolām (Daugavpils, Aglonas, Jēkabpils un Aknīstes, Preiļu, Ilūkstes, Špoģu, Viesītes, Pļaviņu un Kokneses).

Konkursa II kārtā mūsu skolu pārstāvēja 3 kora klases audzēkņi – Haralds Nungurs (2. klase), Krista Strazdiņa (5. klase) un Krista Ģēģere ( 8. klase), kuri tika izvirzīti pēc I kārtas norises skolā, kurā piedalījās visi kora klases audzēkņi. Haraldam šī bija pirmā konkursa pieredze, bet meitenes ar labiem rezultātiem sevi apliecināja arī jau iepriekšējā kora klases valsts konkursā, kas norisinājās pirms 3 gadiem.

Konkursa priekšnesumu vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija SBDMV kora klases vadītāja Vanda Drobis – Drobiševska, pedagogs Eugenija Dakša, mūzikas skolas vadītāja Kristīne Rusakoviča un Aglonas kora skolas direktore Ieva Lazdāne. Žūrija atzinīgi novērtēja mūsu skolas audzēkņu vokālo sniegumu.

Atzinības raksts tika pasniegts Haraldam Nunguram un Kristai Ģēģerei.

Krista Strazdiņa savā vecuma grupā starp meitenēm ieguva I vietu un tiesības pārstāvēt Daugavpils reģionu Valsts konkursa finālā Rīgā, kas norisināsies februāra vidū. Lai skanīgs dziedājums, izturība un drosme Kristai!

Liels paldies audzēkņiem par ieguldīto darbu, koncertmeistarei Ilonai Makareni, audzēkņu vecākiem un īpaši Judītei Nungurei un skolotājam Raitim Kveskam par sniegto atbalstu, skolas direktorei un Kokneses novada domei.

Kora klases skolotāja Lelde Kamzole - Gagaine

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top