Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Koknesieši muzicēs Pļaviņās08.10.2014

Piektdien, 10. oktobrī ar koncertprogrammu „Rudens deja” (Ainars Šablovskis – saksofons, Ieva Šablovska – arfa) tiks atklātas 2. Kamermūzikas dienas Pļaviņās. Rudens krāšņo lapu virpulī caur tautasdziesmām, klasiskām pērlēm, atpazīstamām melodijām un mūsdienu skaņurindām ikvienam koncerta apmeklētājam kopā ar māksliniekiem būs iespēja koncertprogrammas burvīgajās sajūtās un noskaņās izdejot RUDENS DEJU.

Kamermūzikas dienas turpināsies ar Ainara Šablovska saksofona spēles meistaklasi mūzikas skolu pedagogiem Pļaviņu mūzikas skolā, bet noslēguma koncerts, kurā muzicēs reģiona mūzikas skolu kameransambļi, izskanēs 24. oktobrī. Noslēguma koncerta vadītājs operdziedātājs Nauris Indzeris. Jau otro gadu Kamermūzikas dienās – meistarklasēs un arī noslēguma koncertā piedalās Kokneses mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi.

Projektu „Kamermūzikas dienas Pļaviņās” atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Projekta mērķis - nodrošināt profesionālās mākslas pieejamību reģionā, aktivizēt kultūras dzīves norises, veicināt tās daudzveidību un kvalitāti.

Dita Ārgule, Pļaviņu mūzikas skolas direktore,

projekta „Kamermūzikas dienas Pļaviņās” vadītāja

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top