Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Koncertā uzbur Ziemassvētku sajūtu

22.12.2022

img-20221222-wa0001.jpg20. decembrī izskanēja Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts "Ziemas miera pieskāriens". Ļoti lepojamies, ka mūsu skolā šajā mācību gadā mācās tik daudz mazu bērnu – gan interešu izglītībā, gan 1. un 2.  klasēs. Pirmais semestris ir noslēdzies un mazie audzēkņi klausītājus jau iepriecināja ar savām prasmēm instrumentu spēlē un kopā dziedāšanu korī. Šoreiz koncerts bija neparasts ar to, ka to vadīja divi ļoti jauki un atsaucīgi rūķi – mūsu audzēkņu vecāki Ilze Puišele un Viktors Bešmenovs. Arī koncerta noslēgumā mūsu jaunās skolotājas Nadežda Stankeviča un Zane Stupāne mūs pārsteidza ar klavierdueta Ziemassvētku skaņdarba priekšnesumu amizantā V. Disneja multfilmu tēlā. Paldies pedagogiem un vecākiem par sirsnīgas koncerta noskaņas radīšanu, jo dažiem audzēkņiem šī bija pirmā uzstāšanās.

Ļoti priecājamies, ka šajā pusgadā mācījāmies klātienē. Pirmā semestra noslēgumā ir milzīgs prieks par padarīto. Audzēkņi daudz muzicējuši dažādos koncertos un konkursos, un guvuši augstus rezultātus un ievērojamas atzinības. 29. novembrī 7. klavieru klases audzēkne Arita Niedre piedalījās Starptautiskajā attālinātajā festivālā – konkursā "Autumn fest. Second tour 2022" Ukrainā un ieguva I vietu. Akordeonistu mācību orķestris ar koncertu priecēja Kokneses seniorus viņu Ziemassvētku pasākumā.

Visi mūsu audzēkņi šajā semestrī ļoti labi un ar lielu atbildības sajūtu kārtoja ieskaites un eksāmenus. Par to lielu Paldies jāsaka viņu vecākiem.

Priecīgus Ziemassvētkus! Visai lielajai Kokneses Mūzikas skolas saimei Jaunajā gadā lai veselība, izturība un daudz skaistu un radošu mirkļu.

 Iveta Bērziņa

Kokneses Mūzikas skolas direktore

 

img-20221222-wa0001.jpg img-20221222-wa0000.jpg
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top