Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Mūzikas pēcpusdiena21.02.2019

Katru gadu februāra mēnesī Kokneses novada PII "Gungeda" mūzikas nedēļas ietvaros tiek rīkota Mūzikas pēcpusdiena sadarbībā ar Kokneses Mūzikas skolu. Arī šī gada 19. februārī Kokneses Mūzikas skolas jaunāko klašu audzēkņi sniedza nelielu koncertu, kura laikā iepazīstināja bērnus ar mūzikas instrumentiem.

Pasākumu atklāja un vadīja trīs burvīgas Notiņas, kuras pārsteidza bērnus ar iebraukšanu zālē uz skrejriteņiem. Jau ar pirmo skaņdarbu bērni tika iesaistīti priekšnesuma "Rozā pantera" tēla veidošanā ar knipju palīdzību.

Katram priekšnesumam tika piemeklēti un uz ekrāna rādīti atbilstoši attēli, kuri palīdzēja spilgtāk un dziļāk izprast katra atskaņotā skaņdarba tēlu un raksturu.

Liels pārsteigums gan bērniem, gan skolotājiem bija koncerta vidū veidotā dinamiskā pauze. Mūzikas skolas skolotāji tika aicināti Notiņu trio pavadībā ar skaņu rīkiem atskaņot jautro "Putniņu deju", bet bērni līksmi dejoja jaunizveidotās kapellas pavadījumā.

Koncerta noslēgumā Laura ar mammu un audzēknes Meldra ar Kristīni visus priecēja ar trubafona spēli. Pēc koncerta bērniem tika organizēta ekskursija pa Mūzikas skolas klasēm. Skolotāji stāstīja un rādīja mūzikas instrumentus.

Paldies Mūzikas skolas audzēkņiem un viņu skolotājiem, kā arī mazajiem klausītājiem un vecākiem!

Ilona Makareni,

Kokneses Mūzikas skolas klavieru spēles skolotāja

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top