Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Pateicības koncerts – dāvana par nesavtīgu darbu sabiedrības labā

08.10.2020

img_6954.jpgKokneses Mūzikas skolas mācību orķestris kopā ar saviem draugiem – Bērnu jauniešu centra "Rīgas Skolēnu pils" akordeonistu ansambļa "Opuss" dalībniekiem 7. oktobra vakarā Kokneses kultūras namā dāvāja brīnišķīgu koncertu mūsu novada mediķiem, farmaceitiem, skolotājiem, tirdzniecības darbiniekiem pateicībā par viņu nesavtīgo darbu sabiedrības labā Covid-19 izplatības laikā.

"Mēs gribējām pateikt paldies mūzikas valodā," par skanīgo dāvanu teic Kokneses Mūzikas skolas direktore Iveta Bērziņa. Ideja par šo koncertu viņai jau radusies pavasarī – brīdī, kad dzīvojām ārkārtējās situācijas apstākļos.

 "Augustā notika tradicionālā mūsu skolas akordeonistu vasaras nometne ar skaistu noslēgumu – koncertu Rīgas Sv. Pētera baznīcā. Taču šis koncerts bija ļoti īpašs, kuram bērni gatavojās ar lielu atbildību un prieku talantīgās skolotājas Karolīnas Vancānes vadībā. Viņa akordeona spēli māca arī akordeonistu ansamblim "Opuss" Rīgā, tāpēc arī rīdzinieki bija uzaicināti piedalīties šajā koncertā," stāsta Iveta Bērziņa.

Kokneses Mūzikas skolas mācību orķestrī spēlē akordeona klases audzēkņi un flautiste Alise Krūmiņa. "Mēs bijām noilgojušies pēc kopīgas muzicēšanas un koncertiem. Ļoti vēlējāmies iepriecināt cilvēkus, kuri pašaizliedzīgi darbojas šajā grūtajā laikā," atzina orķestra dalībnieki.

Paldies visiem, kuri atsaucās Kokneses Mūzikas skolas ielūgumam baudīt ceļojumu mūzikas pasaulē!

Ģimenes ārste Daina Eglīte pēc koncerta pauda savu saviļņojumu: "Orķestra dalībnieki spēlēja ar tādu aizrautību, ka es sajutos it kā būtu Milānas operteātrī "La Scala"! Kokneses Mūzikas skola var lepoties ar talantīgiem audzēkņiem un pedagogiem! Paldies par šo skaisto dāvanu! Jaunajiem mūziķiem novēlu panākumus turpmākajā radošajā ceļā!"

 Kokneses novada domes

Tūrisma un sabiedrisko attiecību nodaļa

 

 

 

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top