Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Vasara iesākas Daugavas dziesmu skaņās...

13.06.2023

dsc0089.jpgLai gan Aizkraukles novada prese un sociālie tīkli aizmirsa pieminēt, tomēr arī Kokneses Mūzikas skolas vecāko klašu koris savu mācību gadu noslēdza ar skanīgu sadziedāšanos 2. jūnijā Aizkraukles kultūras centrā koru koncertā – albuma "Daugavas dziesmas" prezentācijā.

Darbs pie albuma vēl nav noslēdzies un ilgst jau 2 gadus. Kokneses Mūzikas skolas kora audzēkņi bija starp pirmajiem koriem, kas ierakstīja savas izvēlētās dziesmas skaņu ierakstu, ko krāšņāku veidojis komponists Valdis Zilveris, papildinot ar instrumentālo pavadījumu, kā arī jau pagājušā mācību gada nogalē koris piedalījās kopdziesmu ierakstos. Šī ir bijusi kora dziedātājiem jauna un neierasta prakse.

Lai iedvesma, enerģija un pacietība projekta autoriem ideju realizēt līdz galam!

Kora diriģente Lelde Kamzole – Gagaine

Foto: Rolands Gagainis

dsc0091.jpg dsc0089.jpg dsc0104.jpg dsc0156.jpg dsc0171.jpg dsc0180.jpg dsc0184.jpg dsc0188.jpg dsc0215.jpg
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top