Absolventi 2016

img_3699.jpgŠajā mācību gadā mūsu mūzikas skolas apliecību par profesionālās ievirzes pamatizglītību ieguva  12  absolventi.  Vokālā mūzika – kora klasē Jānis Bots, Krista Ģēģere un Linda Saldava, pedagogs Lelde Kamzole – Gagaine. Pūšaminstrumentu spēle – saksofona spēle Una Gadzāne, Edijs Puišelis, pedagogs Ziedonis Puķītis flautas spēle – Laura Lelde Kalviša, pedagogs Ziedonis Puķītis,  Lilija Ozoliņa, Lelde Sproģe – pedagogs Gundega Ermiča, Taustiņinstrumentu spēle – akordeona spēle Linda Laine Kalviša, Ēriks Vilde, pedagogi Karolīne Vancāne un Iveta Bērziņa,  un klavierspēle – Lelde Sīpola un Kristīne Teicāne, pedagogs Ilona Makareni.

Audzēknis Edijs Puišelis mūsu mūzikas skolas apliecību saņēma jau otro reizi. Paldies viņam par uzņēmību un mērķtiecību.

Paldies arī koncertmeistariem Allai Puķītei, Raitim Kveskam un Ilonai Makareni.

Lai veiksme pavada gan tos audzēkņus ,kuri izvēlējušies turpināt mūzikas ceļu, gan arī tos, kuri savas iemaņas muzicēšanā izmantos dziedošajos un instrumentālajos kolektīvos, gan arī tos, kuri muzicēs savam priekam.

Kokneses mūzikas skolas direktore Iveta Bērziņa

img_3590.jpg img_3588.jpg img_3581.jpg img_3599.jpg img_3594.jpg img_3603.jpg img_3611.jpg img_3614.jpg img_3621.jpg img_3626.jpg img_3629.jpg img_3631.jpg img_3674.jpg img_3695.jpg img_3699.jpg