Kokneses Mūzikas skolas XXVIII izlaidums

04.06.2020

izlaidums.jpg29. maijā Kokneses Mūzikas skola aizvadīja savu XXVIII izlaidumu. Šogad tas bija ļoti neparasts, svinīgajā daļā piedalījās tikai absolventi un pedagogi, viens no otra sēdējām ar distanci. Taču tas nemazināja mūsu svētku noskaņu, jo skolu absolvēja 14 audzēkņi:

Pūšaminstrumentu spēle - flautas spēle – Gundega Beķere, Marija Černova, Evelīna Ļoba, Rūta Midere, Sandija Zizlāne (pedagoģe Gundega Ermiča, koncertmeistare Evija Cepure).

Pūšaminstrumentu spēle – trompetes spēle – Mārcis Briģis (pedagogs Ziedonis Puķītis, koncertmeistare Alla Puķīte).

Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle – Iva Aleksandra Ermiča (pedagoģe Alla Puķīte), Laura Mūrmane, Evelīna Vitenberga (pedagoģe Ilona Makareni).

Taustiņinstrumentu spēle – akordeona spēle – Jānis Hermanis Liepiņš, Keisija Vidiņa, Kristers Vīgups (pedagoģe Karolīne Vancāne).

Vokālā mūzika – kora klase – Krista Strazdiņa (pedagoģe Lelde Kamzole – Gagaine, koncertmeistare Ilona Makareni).

Iveta Bērziņa,

Kokneses Mūzikas skolas direktore