26. maijā Kokneses Mūzikas skolā tika aizvadīts 34. izlaidums. Beigšanas apliecības par profesionālās ievirzes izglītības iegūšanu saņēma 3 absolventi:
Pūšaminstrumentu spēle- flautas spēle Emīlija Grunšteina, pedagoģe Gundega Ermiča, koncertmeistare Zane Stupāne,
Taustiņinstrumentu spēle – akordeona spēle Rodrigo Šteinbergs, pedagoģe Karolīne Vancāne,
Stīgu instrumentu spēle – vijoles spēle Signe Niedre, pedagoģe Ieva Bērziņa, koncertmeistare Zane Stupāne.
Absolventiem novēlu nepazaudēt iegūtās instrumenta spēles prasmes un turpināt tās attīstīt skolas korī, pūtēju mācību orķestrī, akordeonistu mācību orķestrī un vijoles spēles ansamblī.
Iveta Bērziņa
Kokneses Mūzikas skolas direktore
