Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

30. jubilejā iepriecina audzēkņu sasniegumi

09.12.2021

img_20211209_wa0018.jpg2021. gads ir Kokneses Mūzikas skolas 30. jubilejas gads. Ar bijušās Kokneses novada pašvaldības atbalstu šo gadu garumā esam darbojušies ļoti radoši. Mūsu ikdiena rit izremontētās un gaišās telpās. Audzēkņi ar prieku muzicē Kokneses rīkotajos pasākumos. Esam lepni par spožiem  panākumiem dažādos konkursos.  Arī pedagogi aktīvi muzicē un organizē dažādus pasākumus gan skolā, gan Latvijas un starptautiskajā mērogā. Priecājamies par mūsu audzēkņu sasniegumiem dažādās jomās, bet jo īpaši par tiem, kuri izvēlējušies mūzikas ceļu un ik pa laikam atgriežas mūsu mazajā skoliņā, lai iepriecinātu mūs ar koncertiem.

Pavisam nesen, no 2. līdz 4. decembrim, mūsu skolā izskanējis XVI Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss. Šogad to pirmo reizi organizējām attālināti. Konkursā piedalījās 65 dalībnieki četrās grupās no Latvijas, Lietuvas un Krievijas skolām. Mūsu skolas audzēknis Reinis Cīrulis ieguva III vietu,  Arita Niedre un Ričards Logins saņēma Diplomus. Paldies viņu pedagogiem Solveigai Selgai, Ilonai Makareni un Jānim Bumbišam.

No 26. līdz 30. novembrim Kazaņā ( Krievijā) notika Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles solistu konkurss "Ritmi Dell`Aria", kurā mūsu skolas audzēkne Agate Feldmane ieguva III pakāpes laureāta diplomu. Paldies pedagogam Kristīnei Antonovai un koncertmeistarei Solveigai Selgai.

Visiem skolas pedagogiem, audzēkņiem un viņu vecākiem novēlu priecīgus Ziemassvētkus, labu veselību un radošu garu Jaunajā gadā!

Iveta Bērziņa,

Kokneses Mūzikas skolas direktore

 

 

img_20211209_wa0018.jpg img_20211209_wa0019.jpg img_20211209_wa0020.jpg img_20211209_wa0021.jpg
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top