Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Akordeonistu orķestrim panākumi starptautiskā konkursā

13.05.2024

macibu-orkestris.webpNo 24. -25. aprīlim Mārupes Mūzikas un mākslas skolā notika IV Starptautiskais akordeona spēles konkurss "Concord of sounds 2024" gan klātienē, gan attālināti. Konkursa dalībnieki bija gan akordeonisti  - solisti, gan maza un liela  sastāva viendabīgi un  jaukti ansambļi un orķestri, kā arī no mūzikas skolām, mūzikas vidusskolām un augstskolām. Mūsu mūzikas skolas akordeonistu mācību orķestris piedalījās attālināti mūzikas skolu orķestru kategorijā un ieguva 2. vietu. Šajā kategorijā piedalījās 3 orķestri, bez mums vēl orķestranti no Polijas un Igaunijas. Mūzikas vidusskolu orķestra kategorijā piedalījās viens orķestris no Serbijas.

Ļoti priecājamies, ka mūsu Koknesē varam lepoties ar akordeonistu orķestri, kas Latvijas mūzikas skolās ir retums. Lai arī turpmāk orķestra dalībniekiem un skolotājai Karolīnei Vancānei  veiksmīgas radošās darbības un izturība.

Iveta Bērziņa

Koknese Mūzikas skolas direktore

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top