Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Kokneses Mūzikas skolas kora klases audzēknis jauno vokālistu konkursā "Skaņais bolss" Rēzeknē

15.04.2024

20240409164614.jpgKokneses Mūzikas skolas 6. kora klases audzēknis  - Gustavs Jakubovičs 9. aprīlī piedalījās jauno vokālistu konkursā "Skaņais bolss" Rēzeknē. Konkursā piedalījās 45 dziedātāji (3 vecuma grupās meitenēm un zēniem) no Rēzeknes, Daugavpils, Balviem, Ludzas, Babītes, Jēkabpils un  Alūksnes mūzikas skolām.

Konkursa mērķis – attīstīt jauno dziedātāju profesionālo un māksliniecisko izaugsmi, popularizēt akadēmiskās mūzikas vērtības un sekmēt latgaliešu kultūras tradīciju saglabāšanu. Konkursā katrs dziedātājs izpildīja divas dažāda rakstura dziesmas, vienu no tām obligāto latgaliešu tautasdziesmu a cappella un brīvas izvēles dziesmu

Gustavs Jakubovičs konkursā C2 grupā (zēni no 13 -15 gadiem) par savu sniegumu ieguva 3. vietu.

Liels paldies par uzcītību, uzdrīkstēšanos un ieguldīto darbu audzēknim, koncertmeistarei Ilonai Makareni un audzēkņa vecākiem par sniegto atbalstu!

 Kora klases skolotāja -  Lelde Kamzole-Gagaine

img-20240413-wa0013.jpg 20240409164614.jpg
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top