Muzikāls sveiciens novada svētkos

10.06.2024

koncerts15.webp"Radu un daru savam novadam", ar šo devīzi 1. jūnijā izskanēja Aizkraukles novada mūzikas skolu koncerts Kokneses evanģēliski luteriskajā baznīcā. Ar prieku un degsmi šajā koncertā muzicēja Marks Adrians Ozols, Keitija Skribāne, Ričards Čumakevičs, Annika Kalniņa, Melānija Ornicāne, Jaunāko un Vecāko klašu koris, Flautu ansamblis, Pūtēju ansamblis un Akordeonistu mācību orķestris. Paldies Kokneses Mūzikas skolas pedagogiem Ievai Bērziņai, Kasparam Bumbišam, Gundegai Ermičai, Leldei Kamzolei – Gagainei, Jānim Grahoļskim, Ilonai Makareni, Zanei Stupānei un Karolīnei Vancānei par audzēkņu sagatavošanu koncertam.

Iveta Bērziņa

Kokneses Mūzikas skolas direktore