Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Sveicam ar debiju konkursā!

28.03.2024

Noslēdzies V Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss "WIND STAR 2024" Mārupes Mūzikas un mākslas skolā. Konkurss notika klātienē un attālināti, un pulcināja ap 700 dalībniekus no 25 pasaules valstīm. Mūsu Pūšaminstrumentu spēles audzēknim Markam Adrianam Ozolam šī bija debija un iegūta godpilnā 2. vieta. Marks ir ļoti daudz un nopietni strādājis kopš piecu gadu vecuma. Paldies viņa skolotājam Jānim Grahoļskism un koncertmeistarei Zanei Stupānei. Vislielākais paldies Marka mammai par milzīgo atbalstu.

Lai izturība turpmākajā muzicēšanā!

https://youtu.be/VyYKdBYQTao

Iveta Bērziņa

Kokneses Mūzikas skolas direktore

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top