Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Jaunumi

Koncertā uzbur Ziemassvētku sajūtu

22.12.2022

img-20221222-wa0001.jpg20. decembrī izskanēja Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts "Ziemas miera pieskāriens". Ļoti lepojamies, ka mūsu skolā šajā mācību gadā mācās tik daudz mazu bērnu – gan interešu izglītībā, gan 1. un 2.  klasēs. Pirmais semestris ir noslēdzies un mazie audzēkņi klausītājus jau iepriecināja ar savām prasmēm instrumentu spēlē un kopā dziedāšanu korī. Šoreiz koncerts bija neparasts ar to, ka to vadīja divi ļoti jauki un atsaucīgi rūķi – mūsu audzēkņu vecāki Ilze Puišele un Viktors Bešmenovs. Arī koncerta noslēgumā mūsu jaunās skolotājas Nadežda Stankeviča un Zane Stupāne mūs pārsteidza ar klavierdueta Ziemassvētku skaņdarba priekšnesumu amizantā V. Disneja multfilmu tēlā. Paldies pedagogiem un vecākiem par sirsnīgas koncerta noskaņas radīšanu, jo dažiem audzēkņiem šī bija pirmā uzstāšanās.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Starptautiskā konkursā satiekas klaviermūzikas izpildītāji

12.12.2022

reinis-cirulis.jpgDecembra sākumā notika Kokneses Mūzikas skolas organizētais XVII Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss "Koknese 2022". Par tradīciju kļuvušais muzikālais notikums jau otro gadu norisinājās attālināti, un pirmo reizi tajā piedalījās rekordliels jauno pianistu skaits  - 80 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas, kā arī pirmo reizi no Anglijas un Vācijas mūzikas skolām pārliecinoši demonstrēja savu muzicēt prasmi. No Kokneses Mūzikas skolas konkursā startēja Reinis Cīrulis.

Lasīt visu ziņu

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņi muzicē Likteņdārza Saieta namā

16.11.2022

img-20221116-wa0004.jpgAr lepnumu un patriotiskām jūtām 15. novembrī Likteņdārzā Saieta namā izskanēja Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts. Liekas, ka mācību gads vēl tikai nesen sācies, bet Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā mūsu pedagogi un audzēkņi ar gandarījumu var atskatīties uz tik daudz padarīto. Jau vasaras periodā akordeonistu mācību orķestris daudz muzicēja Latvijā un Lietuvā, ar savu programmu tika aicināts priecēt Latvijas Nacionālās bibliotēkas darbiniekus un apmeklētājus 103. jubilejā, kā arī muzicēja Likteņdārzā izstādes "Sibīrijas vēstules uz bērza tāss" atklāšanā.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Akordeonistu orķestris muzicē izstādes atklāšanā Likteņdārzā

10.10.2022

img-20221010-wa0000.jpg7. oktobrī Likteņdārza Saieta namā svinīgi atklāja pastāvīgo izstādi "Sibīrijas vēstules uz bērza tāss", kas veidota sadarbībā ar Tukuma muzeju. Izstāde ir veltīta 30. gadadienai kopš izveidota UNESCO programma "Pasaules atmiņa", ievērojot to, ka Sibīrijā rakstītās vēstules uz bērza tāss kā dokumentārā mantojuma liecība šobrīd iekļauta Latvijas nacionālajā Pasaules mantojuma reģistrā un tādējādi pretendē uz iekļaušanu starptautiskajā reģistrā. Svinīgajā pasākumā ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja Kokneses Mūzikas skolas akordeonistu mācību orķestris diriģentes Karolīnas Vancānes vadībā.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Sveiciens Latvijas Nacionālās bibliotēkas dzimšanas dienā

10.10.2022

lnb-kliversala-008.jpgAr plašu programmu Latvijas Nacionālā bibliotēka nosvinēja savu 103. dzimšanas dienu. Kokneses Mūzikas skolas akordeonistu mācību orķestris tika aicināts muzicēt noslēguma pasākumā 29. augustā, kur tika godināti ilggadējie bibliotēkas darbinieki. Visus klātesošos uzrunāja Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks un uzteica mācību orķestra atskaņošanas augsto kvalitāti.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Kokneses Mūzikas skolā būs prieks muzicēt!

16.06.2022

ar-valsts-kulturkapitala-fonda-projekta-atbalstu-kokneses-muzikas-skola-sanema-piccolo-flautu-divus-klavieru-kreslus-un-nosu-pulti.jpgAr Valsts Kultūrkapitāla fonda projekta "Mūzikas instrumenta iegāde Kokneses Mūzikas skolā" (Nr. 2022-1-MDM-M02032) atbalstu 15. jūnijā Kokneses Mūzikas skola saņēma piccolo flautu, divus klavieru krēslus un nošu pulti.

Par jauno mūzikas instrumentu un nošu pulti priecājas ne tikai flautas klases audzēkņi, bet arī pedagogi G. Ermiča un K. Antonova. Klavieru krēsli būs noderīgi katram mūsu skolas audzēknim, jo klavierspēli apgūst visi.

Projekta ietvaros iegādātais mūzikas instruments veicinās mūzikas izglītības izcilību un ilgtermiņā tiks uzlabota profesionālās ievirzes izglītības kvalitāte, kā arī tiks veicināta un paplašināta audzēkņu un pedagogu koncertdarbība.

Lasīt visu ziņu

Sveicam Kokneses Mūzikas skolas 30. izlaiduma absolventus!

06.06.2022

kms-izlaidums.jpg27. maijā Kokneses Mūzikas skolā aizvadījām 30. izlaidumu. Esam priecīgi, ka jubilejas izlaidums notika tā, kā tam ir jābūt – svinīgi, skanot absolventu koncertam, klātesot pedagogiem, absolventu vecākiem, radiem un draugiem.

Beigšanas apliecības par profesionālās ievirzes izglītības iegūšanu šogad saņēma 5 audzēkņi – klavierspēlē – Marta Mikāla un Edmunds Beķers, pedagogs Ilona Makareni, flautas spēlē – Lauma Mūrmane un Džeina Zeimuļa – Priževoite, pedagogs Gundega Ermiča un vijoles spēlē – Luīze Vasiļevska, pedagogs Dzintars Beitāns.

 Absolventiem novēlam, lai iegūtās prasmes instrumenta spēlē arī turpmāk priecē ikdienā un svētku reizēs.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top