Absolventu sasniegumi

17.09.2014
  • 2006. gada Kokneses Mūzikas skolas absolvents Kaspars Bumbišs 2014. gada pavasarī absolvēja J. Vītola Mūzikas akadēmiju;
  • 2009. gada Kokneses Mūzikas skolas absolventi Gita Tarasova un Raitis Kveska 2014. gada pavasarī absolvēja J. Mediņa Mūzikas vidusskolu;
  • Raitis Kveska iestājās J. Vītola Mūzikas akadēmijā;
  • 2014. gada Kokneses Mūzikas skolas absolvente Tīna Sipčenoka iestājās Em. Dārziņa Mūzikas vidusskolas flautas spēles klasē.

Starptautiskās Rīgas Saksofonu Dienas viesosies arī Koknesē

10.09.2014

img-20140911-wa0002.jpgPēdējo gadu laikā Rīga ir kļuvusi par pūšaminstrumentu izglītības centru Baltijā, vietu, kur regulāri tiekas labākie pūšaminstrumentu meistari no Eiropas Mūzikas akadēmijām un orķestriem. 2015.gada pavasarī notiks jau 6. Rīgas Starptautiskais Brass Simpozijs, bet š.g 7.–12.oktobrī – Otrais Starptautiskais Koka pūšaminstrumentu Simpozijs un 13.-18.oktobrī – Starptautiskās Rīgas Saksofonu Dienas. Tās ir ne tikai meistarklases, bet arī lekcijas, semināri, darbs dažādos ansambļos, kurus veido simpozija dalībnieki - studenti kopā ar viesprofesoriem, koncerti, kā arī pazīstamu firmu mūzikas instrumentu izstādes. Šie pasākumi ir ļoti populāri ne tikai Latvijā, bet arī mūsu kaimiņvalstīs – katru gadu tajos piedalās Igaunijas un Lietuvas Mūzikas akadēmiju studenti un pasniedzēji, bet Rīgas Saksofonu Dienās mūsu viesi būs arī Dānijas un Somijas studenti.