Absolventi

Kokneses Mūzikas skolas XXVIII izlaidums

04.06.2020

izlaidums.jpg29. maijā Kokneses Mūzikas skola aizvadīja savu XXVIII izlaidumu. Šogad tas bija ļoti neparasts, svinīgajā daļā piedalījās tikai absolventi un pedagogi, viens no otra sēdējām ar distanci. Taču tas nemazināja mūsu svētku noskaņu, jo skolu absolvēja 14 audzēkņi:

Pūšaminstrumentu spēle - flautas spēle – Gundega Beķere, Marija Černova, Evelīna Ļoba, Rūta Midere, Sandija Zizlāne (pedagoģe Gundega Ermiča, koncertmeistare Evija Cepure).

Pūšaminstrumentu spēle – trompetes spēle – Mārcis Briģis (pedagogs Ziedonis Puķītis, koncertmeistare Alla Puķīte).

Lasīt visu ziņu

Kokneses Mūzikas skolā XXVII izlaidums

04.06.2019

img_20190531_174547.jpgTikko aizvadīts Kokneses Mūzikas skolas 27. izlaidums. Kokneses Mūzikas skolu šajā gadā absolvēja seši audzēkņi: taustiņinstrumentu spēles programmā - klavierspēle: Meldra Eglīte, Ketija Jekaterina Kmita (ped. Ilona Makareni), vokālās mūzikas programmā - Kora klase: Viktorija Lenora Kraukle (ped. Lelde Kamzole-Gagaine), pūšaminstrumentu spēles programmā - Saksofona spēle: Laura Vasiļevska, Marika Sproģe (ped. Ziedonis Puķītis), pūšaminstrumentu spēles programmā - Flautas spēle: Patrīcija Luca (ped. Gundega Ermiča).

Lai arī turpmāk mūsu skolas absolventus pavada mīlestība uz mūziku!

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kokneses Mūzikas skolas XXVI izlaidums

29.05.2018

img_7250.jpg2017./2018.mācību gadā Kokneses Mūzikas skolu absolvēja pieci audzēkņi šādās specialitātēs:

• I.p.Taustiņinstrumentu spēle-Akordeona spēle-Gints Marcinkevičs ( ped.Karolīne Vancāne)
  • I.p.Vokālā mūzika -Kora klase-Edgars Svilāns ( ped. Lelde Kamzole -Gagaine)
  • I.p.Stīgu instrumentu spēle-Vijoles spēle- Annija Ermiča (ped. Rūdolfs Bahmanis)
  • I.p.Pūšaminstrumentu spēle -Saksofona spēle-Baiba Višķere ( ped. Ziedonis Puķītis)
  • I.p. Pūšaminstrumentu spēle- Flautas spēle - Alise Krūmiņa ( ped. Gundega Ermiča)
Lasīt visu ziņu galerija (6)

Absolventi 2016

img_3699.jpgŠajā mācību gadā mūsu mūzikas skolas apliecību par profesionālās ievirzes pamatizglītību ieguva  12  absolventi.  Vokālā mūzika – kora klasē Jānis Bots, Krista Ģēģere un Linda Saldava, pedagogs Lelde Kamzole – Gagaine. Pūšaminstrumentu spēle – saksofona spēle Una Gadzāne, Edijs Puišelis, pedagogs Ziedonis Puķītis flautas spēle – Laura Lelde Kalviša, pedagogs Ziedonis Puķītis,  Lilija Ozoliņa, Lelde Sproģe – pedagogs Gundega Ermiča, Taustiņinstrumentu spēle – akordeona spēle Linda Laine Kalviša, Ēriks Vilde, pedagogi Karolīne Vancāne un Iveta Bērziņa,  un klavierspēle – Lelde Sīpola un Kristīne Teicāne, pedagogs Ilona Makareni.

Audzēknis Edijs Puišelis mūsu mūzikas skolas apliecību saņēma jau otro reizi. Paldies viņam par uzņēmību un mērķtiecību.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Absolventi 2015

04.06.2015

ipf_5652_1.jpgŠogad Mūzikas skolu beidza 9 absolventi.

Kora klasi Agnese Dzirkale (ped. Lelde Kamzole - Gagaine) , klavieru klasi Atis Āre, Jūlija Laurinaviča, Andris Belousovs, Beāte Beatrise Brūvere, Renāte Zjukova ( ped. I. Makareni, O. Smelnaka, J. Bumbišs, A. Puķīte) flautas klasi Elīza Matušonoka, Anna Ziediņa un Otto Gustavs Bērzkalns ( ped. E. Veldre).

Paldies bērniem, ka izturēja cits sešus, cits astoņus gadus, taču vislielākais paldies vecākiem par atbalstu, izturību šajā grūtajā mācību laikā.

Paldies par mīļajiem vārdiem un novēlējumiem skolas direktorei Silvijai Cīrulei un kolektīvam.

Iveta Bērziņa

Lasīt visu ziņu galerija (14)