Kokneses Mūzikas skolas XXVI izlaidums29.05.2018

2017./2018.mācību gadā Kokneses Mūzikas skolu absolvēja pieci audzēkņi šādās specialitātēs:

• I.p.Taustiņinstrumentu spēle-Akordeona spēle-Gints Marcinkevičs ( ped.Karolīne Vancāne)
  • I.p.Vokālā mūzika -Kora klase-Edgars Svilāns ( ped. Lelde Kamzole -Gagaine)
  • I.p.Stīgu instrumentu spēle-Vijoles spēle- Annija Ermiča (ped. Rūdolfs Bahmanis)
  • I.p.Pūšaminstrumentu spēle -Saksofona spēle-Baiba Višķere ( ped. Ziedonis Puķītis)
  • I.p. Pūšaminstrumentu spēle- Flautas spēle - Alise Krūmiņa ( ped. Gundega Ermiča)

Absolventi 2016

Šajā mācību gadā mūsu mūzikas skolas apliecību par profesionālās ievirzes pamatizglītību ieguva  12  absolventi.  Vokālā mūzika – kora klasē Jānis Bots, Krista Ģēģere un Linda Saldava, pedagogs Lelde Kamzole – Gagaine. Pūšaminstrumentu spēle – saksofona spēle Una Gadzāne, Edijs Puišelis, pedagogs Ziedonis Puķītis flautas spēle – Laura Lelde Kalviša, pedagogs Ziedonis Puķītis,  Lilija Ozoliņa, Lelde Sproģe – pedagogs Gundega Ermiča, Taustiņinstrumentu spēle – akordeona spēle Linda Laine Kalviša, Ēriks Vilde, pedagogi Karolīne Vancāne un Iveta Bērziņa,  un klavierspēle – Lelde Sīpola un Kristīne Teicāne, pedagogs Ilona Makareni.

Audzēknis Edijs Puišelis mūsu mūzikas skolas apliecību saņēma jau otro reizi. Paldies viņam par uzņēmību un mērķtiecību.

Absolventi 201504.06.2015

Šogad Mūzikas skolu beidza 9 absolventi.

Kora klasi Agnese Dzirkale (ped. Lelde Kamzole - Gagaine) , klavieru klasi Atis Āre, Jūlija Laurinaviča, Andris Belousovs, Beāte Beatrise Brūvere, Renāte Zjukova ( ped. I. Makareni, O. Smelnaka, J. Bumbišs, A. Puķīte) flautas klasi Elīza Matušonoka, Anna Ziediņa un Otto Gustavs Bērzkalns ( ped. E. Veldre).

Paldies bērniem, ka izturēja cits sešus, cits astoņus gadus, taču vislielākais paldies vecākiem par atbalstu, izturību šajā grūtajā mācību laikā.

Paldies par mīļajiem vārdiem un novēlējumiem skolas direktorei Silvijai Cīrulei un kolektīvam.

Iveta Bērziņa