Absolventi

Sveicam 32. izlaiduma absolventus!

03.06.2024

1717408185520.webp24. maijs Kokneses Mūzikas skolā svētki – 32. izlaidums. Šogad beigšanas apliecības par profesionālās ievirzes izglītību saņēma 5 absolventi: Ričards Čumakevičs – Pūšaminstrumentu spēle – saksofona spēle, pedagogs Jānis Grahoļskis, Arita Niedre un Elisa Ozoliņa – Taustiņinstrumentu spēle - klavierspēle, pedagogs Ilona Makareni, Laura Vilde – Pūšainstrumentu spēle – flautas spēle, pedagogs Gundega Ermiča un Pauls Višķers – Taustiņinstrumentu spēle – akordeona spēle, pedagogs Karolīne Vancāne. Audzēkņiem eksāmena programmas palīdzēja sagatavot arī koncertmeistares Zane Stupāne un Ilona Makareni. Šajā mācību gadā bija arī jaunas formas apliecības.

Sveicam 31. izlaiduma absolventus!

30.05.2023

img-20230530-wa0001.jpg26. aprīlī Kokneses Mūzikas skola Kokneses apvienības pārvaldes zālē aizvadīja savu 31. izlaidumu. Beigšanas apliecības par profesionālās ievirzes izglītības iegūšanu saņēma 5 audzēkņi:  Taustiņinstrumentu spēle – akordeona spēle – Estere Riekstiņa un Ance Grudule, pedagogs Karoline Vancāne.  Pūšaminstrumentu spēle – saksofona spēle – Alekss Leķis un Raivo Strazdiņš, pedagogs Ziedonis Puķītis, Vokālā Mūzika – kora klase – Anete Zeimuļa – Priževoite, pedagogs Lelde Kamzole – Gagaine.

Paldies koncertmeistarēm Zanei Stupānei un Ilonai Makareni.

Absolventiem novēlam savas mūzikas skolā iegūtās muzicēšanas prasmes turpināt attīstīt gan mūsu skolas, novada un Latvijas kolektīvos.

Sveicam Kokneses Mūzikas skolas 30. izlaiduma absolventus!

06.06.2022

kms-izlaidums.jpg27. maijā Kokneses Mūzikas skolā aizvadījām 30. izlaidumu. Esam priecīgi, ka jubilejas izlaidums notika tā, kā tam ir jābūt – svinīgi, skanot absolventu koncertam, klātesot pedagogiem, absolventu vecākiem, radiem un draugiem.

Beigšanas apliecības par profesionālās ievirzes izglītības iegūšanu šogad saņēma 5 audzēkņi – klavierspēlē – Marta Mikāla un Edmunds Beķers, pedagogs Ilona Makareni, flautas spēlē – Lauma Mūrmane un Džeina Zeimuļa – Priževoite, pedagogs Gundega Ermiča un vijoles spēlē – Luīze Vasiļevska, pedagogs Dzintars Beitāns.

Absolventiem novēlam, lai iegūtās prasmes instrumenta spēlē arī turpmāk priecē ikdienā un svētku reizēs.

Sveicam Kokneses Mūzikas skolas absolventus!

03.06.2021

img_20210603_wa0007.jpg28. maijā Kokneses Mūzikas skolas 11 absolventiem svinīgi tika izsniegtas apliecības par skolas beigšanu. Skolas vēsturē šī bija ļoti netradicionāla apliecību izsniegšanas diena, jo katrs absolvents skolā ieradās savā noteiktajā laikā kopā ar savu ģimeni. Pedagogi savus audzēkņus ļoti gaidīja, skola bija uzposta, skolas stendos varēja aplūkot absolventu fotogrāfijas no koncertiem, kur audzēkņi vēl bija iesācēji mūzikā, līdz pat šodienai.

Kokneses Mūzikas skolas XXVIII izlaidums

04.06.2020

izlaidums.jpg29. maijā Kokneses Mūzikas skola aizvadīja savu XXVIII izlaidumu. Šogad tas bija ļoti neparasts, svinīgajā daļā piedalījās tikai absolventi un pedagogi, viens no otra sēdējām ar distanci. Taču tas nemazināja mūsu svētku noskaņu, jo skolu absolvēja 14 audzēkņi:

Pūšaminstrumentu spēle - flautas spēle – Gundega Beķere, Marija Černova, Evelīna Ļoba, Rūta Midere, Sandija Zizlāne (pedagoģe Gundega Ermiča, koncertmeistare Evija Cepure).

Pūšaminstrumentu spēle – trompetes spēle – Mārcis Briģis (pedagogs Ziedonis Puķītis, koncertmeistare Alla Puķīte).

Kokneses Mūzikas skolā XXVII izlaidums

04.06.2019

img_20190531_174547.jpgTikko aizvadīts Kokneses Mūzikas skolas 27. izlaidums. Kokneses Mūzikas skolu šajā gadā absolvēja seši audzēkņi: taustiņinstrumentu spēles programmā - klavierspēle: Meldra Eglīte, Ketija Jekaterina Kmita (ped. Ilona Makareni), vokālās mūzikas programmā - Kora klase: Viktorija Lenora Kraukle (ped. Lelde Kamzole-Gagaine), pūšaminstrumentu spēles programmā - Saksofona spēle: Laura Vasiļevska, Marika Sproģe (ped. Ziedonis Puķītis), pūšaminstrumentu spēles programmā - Flautas spēle: Patrīcija Luca (ped. Gundega Ermiča).

Lai arī turpmāk mūsu skolas absolventus pavada mīlestība uz mūziku!

Kokneses Mūzikas skolas XXVI izlaidums

29.05.2018

img_7250.jpg2017./2018.mācību gadā Kokneses Mūzikas skolu absolvēja pieci audzēkņi šādās specialitātēs:

• I.p.Taustiņinstrumentu spēle-Akordeona spēle-Gints Marcinkevičs ( ped.Karolīne Vancāne)
  • I.p.Vokālā mūzika -Kora klase-Edgars Svilāns ( ped. Lelde Kamzole -Gagaine)
  • I.p.Stīgu instrumentu spēle-Vijoles spēle- Annija Ermiča (ped. Rūdolfs Bahmanis)
  • I.p.Pūšaminstrumentu spēle -Saksofona spēle-Baiba Višķere ( ped. Ziedonis Puķītis)
  • I.p. Pūšaminstrumentu spēle- Flautas spēle - Alise Krūmiņa ( ped. Gundega Ermiča)