Informācija par turpmāko mācību procesu Kokneses Mūzikas skolā no 26.oktobra līdz 6.novembrim!20.10.2020

Saistībā ar jaunajiem Covid-19 ierobežojumiem, no 26.oktobra līdz 6.novembrim Kokneses Mūzikas skolā individuālās mācību stundas  notiks pēc stundu saraksta klātienē, par kolektīvo muzicēšanu katrs pedagogs ar savu audzēkni sazināsies atsevišķi.  Teorijas mācību stundas - mūzikas mācība, solfedžo un mūzikas literatūra notiks gan klātienē, gan neklātienē. Tuvāka informācija nedēļas nogalē būs E-klasē.

No 26.oktobra visiem vecākiem un audzēkņiem, kuri vecāki par 13 gadiem, skolā ierašanās un uzturēšanās koplietošanas telpās tikai ar sejas maskām.

Informācija vecākiem sakarā ar mācību procesa nodrošināšanu attālināti13.03.2020

Sakarā ar slimības "Covid-19" izplatību un Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu turpmākā mācību procesa nodrošināšanu attālināti, lūdzam iesūtīt atbildes uz mūsu jautājumiem:

1. Vai audzēknim ir savs tālruņa numurs ar interneta pieslēgumu un iespēju izmantot Watsapp aplikāciju? Ja šis viss ir, tad lūdzam iesūtīt mums.

2. Audzēkņu e-pasts mācību materiālu sūtīšanai un darbu saņemšanai, var būt vecāku e-pasts. Lūdzu informējiet.

3. Vai audzēknim mājās ir piekļuve datoram un iespēja strādāt elektroniskajā vidē teorijas stundās. (mazajiem ar vecāku atbalstu).

Ja kādam no audzēkņiem tādas iespējas nav, arī dodiet ziņu, mēģināsim rast risinājumu.

Informāciju, lūdzu, iesūtiet uz Kokneses Mūzikas skolas e-pastu mu_koknese@inbox.lv

vai sūtīt īsziņu skolotājai L. Kamzolei - Gagainei m.t. 26344541

Informācija vecākiem

Vecāku zināšanai!

Vecāku dalības maksu Kokneses Mūzikas skolā ir iespēja samaksāt:

• Kokneses Mūzikas skolā skaidrā naudā pie skolas dežurantes;
  • Kokneses novada domes, Bebru pagasta pārvaldes, Iršu pagasta pārvaldes kasēs skaidrā naudā;
  • Kokneses novada domes kasē  ar karti bezskaidrā naudā;
  • Ar pārskaitījumu Kokneses novada domes kontos:

LV 22UNLA 0035 9001 3070 1

LV 94HABA 0551 0034 2446 2

Kokneses novada domes reģ. Nr. 90000043494

Maksājot jānorāda:

• maksājuma mērķis;
  •  audzēkņa vārds, uzvārds, personas kods;
  •  maksātāja vārds, uzvārds, personas kods

Pamatojoties uz Kokneses Mūzikas skolas Nolikumu „Par vecāku dalības maksu Kokneses Mūzikas skolā” 3. punktu:

• I semestra dalības maksa vienam audzēknim 56,00 EUR jāsamaksā līdz 15.decembrim;
  • II semestra dalības maksa vienam audzēknim 70,00 EUR jāsamaksā līdz 15. maijam.

Neskaidrības gadījumā zvanīt skolas direktorei Ivetai Bērziņai, tel.65161292; mob.tel.29856079