Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Aizvadīts II Starptautiskais akordeona mūzikas izpildītāju solistu un kolektīvās muzicēšanas konkurss

25.02.2020

20200222_151711.jpgSestdien, 22. februārī,  mūsu skolā notika II Starptautiskais akordeona mūzikas izpildītāju solistu un kolektīvās muzicēšanas konkurss. Šajā gadā dalībnieki bija ļoti gatavojušies.

Konkursu vērtēja žūrija – Vineta Golubkova – A. Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas akordeona spēles pedagogs, Elīna Bambāne – S. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas pedagogs, metodiķis, direktora vietniece un Kaspars Gulbis – Līgatnes Mūzikas un mākslas skolas direktors, akordeona spēles pedagogs.

Žūrija apsveica  visus dalībniekus ar ieguldīto darbu. Īpaši izcēla J. Kačinska Klaipēdas mūzikas skolas audzēkni  Žygimantas Vyšniauskas ( pedagogs Andrius Beržonskis), piešķirot nomināciju Grand Prix.

Arī mūsu skolas audzēkņi muzicēja veiksmīgi – Keisija Vidiņa savā grupā ieguva III vietu, duets – Keisija Vidiņa un Aleksis Krūmiņš III vietu, kameransambļu grupā – Estere Riekstiņa, Pauls Višķers un Keitija Skribāne III vieta, mācību orķestrim II vieta.

Konkurss nevarētu notikt, ja nebūtu tik laba un atsaucīga komanda  - lietvede Gita Birkāne, dežurante Ruta Balode, mūsu audzēkņu vecāki, pedagogi. Īpaši paldies gribu teikt mūsu skolas audzēknēm Rūtai  Dardzānei un Kristijai Rotkājai par ļoti apzinīgu brīvprātīgo darbu.

Lai visiem veiksmes turpmākajās muzikālajās gaitās!

Iveta Bērziņa, Kokneses Mūzikas skolas direktore

 

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top