Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Kokneses Mūzikas skolas kora klases audzēknes jauno vokālistu festivālā "Skaņais bolss" Rēzeknē15.04.2019

Kokneses Mūzikas skolas kora klases audzēknes  - Krista Strazdiņa un Viktorija Lenora Kraukle 9. aprīlī piedalījās jauno vokālistu festivālā "Skaņais bolss", ko organizēja Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskola. Kopā ar Kokneses dziedātājām festivālā piedalījās mazāki un lielāki dziedātāji no Rēzeknes, Aglonas, Daugavpils, Balviem, Varakļāniem, Ludzas un Amatas mūzikas skolām. Katrs dziedātājs izpildīja divas dažāda rakstura dziesmas. 

Pēc koncerta savā pieredzē ar skolotājiem un skolniekiem dalījās NMV Rīgas Doma kora skolas vokālā pedagoģe Ilona Poikāne, kura novadīja brīnišķīgas meistarklases, kurās katrs no dalībniekiem varēja gūt sev noderīgus padomu turpmākajai profesionālajai pilnveidei.

Festivālā tika pasniegtas arī pārsteiguma balvas dažādās nominācijās – Mazais bolss, Dižais bolss, Lielais bolss, Stiprais bolss, Bolsu bolss un nominācija Raženais bolss, kuru ieguva Krista Strazdiņa.

Liels paldies audzēknēm un koncertmeistarei Ilonai Makareni par izjusto, pārdomāto un skanīgo sniegumu festivālā, kā arī audzēkņu vecākiem par atbalstu.

 Lelde Kamzole-Gagaine,

 Kora klases skolotāja

Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top