Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Ticot saviem sapņiem

27.05.2020

dsc_0402.jpg"Katra Dziesma sākas ar ieelpu. Katra dzīve sākas ar iedzīvi, iedzīvošanos, ielūkošanos, ieklausīšanos, iedziedāšanos, piedziedāšanos un tikai pēc tam nāk sadziedāšanās. Tie, kuri sadziedas, tie saprotas un sadzīvo, tie veido ansambļus, korus un dziesmu svētkus. To vidū atrodas balsu pilnības, augstumi un neatkārtojamības. Katra atkāpe klusumā sper tikpat platu soli Dziesmas pilnībā."

 Ar šiem vārdiem šī gada 9.marta koncertā "Ticot saviem sapņiem" aicinājām kopā sadziedāt visus klātesošos skolas koru dalībniekus. Skanot dziesmu ciklam "Zvaigžņu daudz", audzēkņiem bija iespēja sajust kopdziedātas dziesmas spēku, skanējuma stiprumu un varenību. Kokneses kultūras namā kopā ar Kokneses Mūzikas skolas audzēkņiem koncertā piedalījās  Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas 5. – 9. klašu koris (diriģente Silva Upeniece), Salas vidusskolas 5. – 9. klašu koris "Dominante", Aizkraukles novada vidusskolas 5. – 9. klašu koris "Sonante",  5. – 6. klašu vokālais ansamblis (diriģente Lelde Kamzole – Gagaine).

 Mācību gada noslēgumā gribas audzēkņiem vēlēt saglabāt ticību, degsmi un vēlmi piepildīt savus sapņus, ja šo ticību mēs katrs saglabāsim savā sirdī, tad kopā mums noteikti viss izdosies!

Lai saulaina  un spēku dodoša vasara, kas rudenī tiekoties mums atkal dos spēku darboties un iet ceļu uz Dziesmu svētkiem!

Lelde Kamzole-Gagaine,

Kokneses Mūzikas skolas

kora klases pedagogs 

 

 

 

dsc_0369.jpg dsc_0384.jpg dsc_0402.jpg dsc_0337.jpg dsc_0316.jpg dsc_0285.jpg dsc_0280.jpg dsc_0325.jpg
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top