Pasākumi

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts "ZVAIGŽŅU MIRDZUMS DVĒSELĒ"

17.12.2019 18:00 kur : Kokneses kultūras centrs

kms_dec_2019.jpg

Spoža, spoža zvaigžņu dzija,

Rokas, kuras visu prot

Pašas Laimu ieraudzīju

Gaismas cimdus uzadot

17. decembrī Kokneses kultūras namā izskanēja Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts „Zvaigžņu mirdzums dvēselē”. Koncertu ieskandināja mūsu mazās zvaigznītes – jaunie pianisti un vokālisti – Ričards Logins, Gustavs Jakubovičs, Reinis Cīrulis  un Arita Niedre, Vokālais ansamblis, Vijoles spēles ansamblis, Flautas spēles ansamblis un Kameransamblis pedagogu J. Bumbiša, L. Kamzoles – Gagaines, R. Bahmaņa, S. Selgas, I. Makareni, G. Ermičas un K. Vancānes vadībā.

Klausītājus iepriecināja Jaunāko klašu koris ar Ziemassvētku dziesmu popūriju ( ped. L. Kamzole – Gagaine), Klavierspēles ansamblis ( ped. I. Makareni ) ar interesantu Ziemassvētku dziesmu aranžiju un Saksofonu spēles ansamblis ( ped. Z. Puķītis) ar 3 pasaulē populārām Ziemassvētku dziesmām.

Šajā koncertā izskanēja arī pirmatskaņojums. Pūšaminstrumentu spēles – flautas spēles 6. klases audzēkne Gundega Beķere pie pedagoģes S. Selgas apgūst kompozīcijas pamatus un mūs, klausītājus, iepriecināja ar savu latviešu tautas dziesmas „Sidrabiņa lietiņš lija” apdari, kuru atskaņoja kopā ar Flautas spēles ansambli.

Koncerts "Tu esi Latvija"

12.11.2019 18:00 kur : Kokneses kultūras centrs

71767358_778632372581814_3510286091099832320_n.jpgEs raugos debesu dzīlēs

Un baltos pakalnos raugos,

Ir Dzimtenes āres man mīļas,

Te esmu, te dzimu, te augu.

12. novembrī  Kokneses kultūras namā notika mūzikas skolas audzēkņu koncerts.

Koncertu uzsākām ar latviešu tautas dziesmu apdarēm „Aiz ezera augsti kalni” trompetes klases audzēkņa Mārča Briģa izpildījumā un  „Pūt, vējiņi”  klavieru klases audzēknes Madaras Radionovas izpildījumā.

Koncerts "Pavasaris klāt!"

16.04.2019 17:00 kur : Kokneses kultūras centrs

16042019.jpg

16. aprīlī plkst. 17.00

Kokneses kultūras namā

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu

koncerts "Pavasaris klāt!"

Visi laipni aicināti!

Koncerts "Ceļā uz Ziemassvētkiem"

18.12.2018 17:00 kur : Kokneses kultūras centrs

ziemassvetku_koncerts_1_kms_2018.jpg18. decembrī pulksten 17.00

Kokneses kultūras namā

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts "Ceļā uz Ziemassvētkiem".

Laipni aicināti!

Koncerts “...skan melodija Ziemassvētkus gaidot...!”

13.12.2018 17:00 kur : Aizkraukles novada un Kokneses Tūrisma informācijas centrs

13122018_koncerts_ktc.jpg

13.decembrī plkst.17.00 Kokneses Tūrisma un informācijas centrā koncerts

“...skan melodija Ziemassvētkus gaidot...!”

Piedalās Kokneses Mūzikas skolas klavieru, flautas un

kora klases ansambļi un solisti.

Būsiet laipni gaidīti!

Kokneses stāsts Latvijas valsts simtgadē

09.11.2018 18:00 kur : Kokneses kultūras centrs

img_5353.jpgKokneses Mūzikas skolas kolektīvs gandrīz gada garumā kaldināja savu ieceri – dāvanu Kokneses novada iedzīvotājiem Latvijas valsts dižajā dzimšanas dienā.

Ideju – ar muzikāliem skaņdarbiem izstāstīt Kokneses vēstures spilgtākos notikumus no senatnes līdz mūsdienām izloloja Kokneses Mūzikas skolas direktore Iveta Bērziņa. "Jau pirms diviem gadiem man radās doma radīt pasākumu, kurā ar mūzikas palīdzību mēs atklātu bagāto Kokneses vēsturi," teic skolas direktore. Pateicoties atsaucīgajiem kolēģiem, iesaistot muzikālajos priekšnesumos visus Mūzikas skolas audzēkņus, palīgā aicinot bērnu vecākus un vecvecākus tapa muzikālais uzvedums "Kokneses stāsts Latvijas simtgadē".

9. novembra vakarā Kokneses kultūras namā uz lielās zāles skatuves līdzās Latvijas valsts karogam goda vietā bija Kokneses Mūzikas skolas karogs, bet mazi un lieli mākslinieki ar priecīgu saviļņojumu aicināja skatītājus doties muzikālā ceļojumā.

Kokneses stāstu fonā uz skatuves izstāstīt palīdzēja arī seni zīmējumi un fotogrāfijas, kuras, gatavojoties pasākumam, tika meklētas no dažādiem avotiem, daudzas no tām nākušas no koknesietes Spodras Briedes personiskā arhīva.

Zinību diena Kokneses Mūzikas skolā

01.09.2018 12:00 kur : Kokneses mūzikas skola

1_sept_kms_2018.jpg

Kokneses Mūzikas skola aicina uz Zinību dienu 2018.gada 1.septembrī plkst.12.00.