Sveicam Kokneses Mūzikas skolas absolventus!

03.06.2021

img_20210603_wa0007.jpg28. maijā Kokneses Mūzikas skolas 11 absolventiem svinīgi tika izsniegtas apliecības par skolas beigšanu. Skolas vēsturē šī bija ļoti netradicionāla apliecību izsniegšanas diena, jo katrs absolvents skolā ieradās savā noteiktajā laikā kopā ar savu ģimeni. Pedagogi savus audzēkņus ļoti gaidīja, skola bija uzposta, skolas stendos varēja aplūkot absolventu fotogrāfijas no koncertiem, kur audzēkņi vēl bija iesācēji mūzikā, līdz pat šodienai.

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņi – starptautisko konkursu laureāti

06.05.2021

Lai gan Kokneses Mūzikas skolā visu otro semestri mācību process notiek attālināti un turpināsies līdz pat mācību gada beigām, tomēr audzēkņi un pedagogi strādā ar pilnu atdevi. Šobrīd skolā notiek pārcelšanas eksāmeni visās programmās, bet  mūsu 11 absolventiem – skolas beigšanas eksāmeni. Ļoti veiksmīgi jau pagājis Mūzikas literatūras eksāmens, vēl priekšā tikai Solfedžo un Specialitātes eksāmens, un 28. maijā absolventi saņems skolas beigšanas apliecības. Aprīļa mēnesī mūsu skolas audzēkņi piedalījās arī neklātienes konkursos.

Labi panākumi neklātienes starptautiskos konkursos

04.03.2021

Kfoto_akord.jpgokneses Mūzikas skolā otrais mācību semestris sākās 11. janvārī. Kaut gan mācību process notiek attālināti, tomēr gan pedagogi, gan audzēkņi darbojas ar pilnu atdevi. Aiz muguras jau tehniskā ieskaite, kur visiem audzēkņiem sasniegti ļoti labi rezultāti. Pašlaik omulīgā mājas gaisotnē norit skaņdarbu ieskaites gan vispārējās klavierēs, gan specialitātēs. Mūsu skolas mazo audzēkņu pacietīgie vecāki ik dienu atrod laiku, lai saviem bērniem palīdzētu e-klasē pieslēgties teorijas stundām, tāpat viņi palīdz pareizi novietot telefonus, lai instrumentu spēles pedagogiem būtu ērtāk strādāt WhatsApp. Ar vecāku palīdzību tiek nofilmēti kvalitatīvi video ieraksti un sagatavots uzdotais. Savukārt lielie audzēkņi prot darboties ļoti patstāvīgi.

Pateicības koncerts – dāvana par nesavtīgu darbu sabiedrības labā

08.10.2020

img_6954.jpgKokneses Mūzikas skolas mācību orķestris kopā ar saviem draugiem – Bērnu jauniešu centra "Rīgas Skolēnu pils" akordeonistu ansambļa "Opuss" dalībniekiem 7. oktobra vakarā Kokneses kultūras namā dāvāja brīnišķīgu koncertu mūsu novada mediķiem, farmaceitiem, skolotājiem, tirdzniecības darbiniekiem pateicībā par viņu nesavtīgo darbu sabiedrības labā Covid-19 izplatības laikā.

"Mēs gribējām pateikt paldies mūzikas valodā," par skanīgo dāvanu teic Kokneses Mūzikas skolas direktore Iveta Bērziņa. Ideja par šo koncertu viņai jau radusies pavasarī – brīdī, kad dzīvojām ārkārtējās situācijas apstākļos.