Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Artūra Novika un LNSO stīgu kvinteta koncerts – sveiciens koknesiešiem07.04.2016

Kokneses Mūzikas skola savu 25. dzimšanas dienu ik mēnesi sagaida ar koncertiem, kuros cildina kādu no mūzikas instrumentiem. 15. aprīlī pulksten 18 Kokneses kultūras namā tiksimies Akordeona klases prezentācijas koncertā. 5. aprīlī Kokneses Mūzikas skolā akordeonistu mēnesi ar brīnišķīgu koncertu atklāja skolas absolvents, jaunais un talantīgais akordeona virtuozs Artūrs Noviks un Latvijā pazīstami mūziķi - LNSO stīgu kvintets: Sandis Šteinbergs (vijole), Raimonds Melderis (vijole), Arigo Štrāls (alts), Ainārs Paukšēns (čells), Raivo Ozols (kontrabass).

printēt Lasīt visu ziņu

Aprīlī – mūzika nav kā līdz šim…

05.04.2016 17:00 kur : Kokneses mūzikas skola

Šo Kokneses Mūzikas skolas Akordeona spēles klases audzēkņiem un skolotājai Ivetai Bērziņai tik nozīmīgo mēnesi, uzsāks Artūrs Noviks ar draugiem.

5. aprīlī plkst. 17:00 būsiet gaidīti Kokneses Mūzikas skolas zālē!

Programmā tikai tango! To autori A. Pjacolla un A. Maskats .

Artūrs ir Kokneses Mūzikas skolas 2000. gada Akordeona klases absolvents, skolotāja A.Miķelsona audzēknis. Mūziķa dzīve ikdienā cieši saistīta ar šo, iespējām bagāto, instrumentu. Pēc Mūzikas skolas absolvēšanas jaunietis iestājās J.Mediņa Mūzikas vidusskolā. Tālāk mūzikas studijas tika turpinātas J.Vītola Mūzikas akadēmijā. Paralēli akordeona spēles solista gaitām, Artūrs ir lielisks kameransambļa saspēles meistars, kā arī akordeona spēles studentu pedagogs Mūzikas akadēmijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kokneses Mūzikas skolas Pūšaminstrumentu nodaļas prezentācijas koncerts kā absolventu salidojums!

12.03.2016 15:00 kur : Kokneses kultūras nams

Kokneses Mūzikas skola savu 25. jubilejas gadu iesākusi ar vērienīgiem koncertiem, kuros piedalās ne tikai tie, kuri pašlaik apgūst zinības mūzikas pasaulē, bet arī skolas absolventi, kuri, pateicoties savam veiksmīgajam sākumam, ar panākumiem turpina ceļu mūzikā. 12. martā Kokneses kultūras namā mēs, skatītāji, vairāk kā divu stundu garumā baudījām Kokneses Mūzikas skolas Pūšaminstrumentu spēles nodaļas audzēkņu un absolventu koncertu. Pilnā skatītāju zāle – bērnu vecāki un vecvecāki, pārējie atbalstītāji un mūzikas mīļotāji uzgavilēja katram priekšnesumam. Uz skatuves goda vietā bija Kokneses Mūzikas skolas karogs, kurā simboliski atainots melnbaltu taustiņu ceļš, kurš no dzimtās vietas aizvijas plašajā pasaulē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Vijolīte - februāra gaviļniece26.02.2016

„Viņa ieradās agrā pavasarī- maza, sīka meitenīte ar zilu vijoli padusē. Kad viņa sāka spēlēt, putni apklusa un klausījās brīnišķīgajās skaņās, bites un tauriņi lidinājās un dudināja maigas melodijas….”

Tā Anna Sakse savās „Pasakās par ziediem”. Dabai sliecoties uz agru pavasari, 26. februārī Kokneses novada domes zālē Kokneses Mūzikas skolas Vijoļspēles klases audzēkņi un skolotājs Jānis Atslēga aicinās visus, kam tuva vijoļmūzika. Vijoles klase ir skolas visjaunākā klase, vienīgā, kuru vēl nav absolvējis neviens audzēknis. Tādēļ jo interesantāk būs dzirdēt mazo pirmklasnieku pirmos soļus, dzirdēt vidējo klašu audzēkņu sniegumu. Vijolīte skanēs gan solo, gan ansamblī. Būs arī daži vijoļspēles viesi, kuri labprāt piekrita kuplināt mūsu pasākumu.

printēt Lasīt visu ziņu

Viss sākas ar pasaku!

26.02.2016 kur : Kokneses novada dome

„Kad viņa sāka spēlēt, putni apklusa un klausījās brīnišķīgajās skaņās, bites un tauriņi lidinājās un dudināja maigās melodijas.” Arī mazie Kokneses Mūzikas skolas vijolnieki ir dzirdējuši, kā spēlē Vijolīte Annas Sakses pasakā. Par to varējām pārliecināties brīnišķīgā vijoļklases prezentācijas koncertā 26. februāra vakarā Kokneses novada domes zālē.

2016. gads ir iesācies Kokneses Mūzikas skolas 25 gadu jubilejas zīmē. Pagājušajā mēnesī izskanēja pirmais - klaviermūzikas koncerts no iecerēto koncertu sērijām piecu mēnešu garumā, bet februāris atnesa svētkus tiem, kam tuva vijoļmūzika.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Izskanējis XI Starptautiskais P.Čaikovska klaviermūzikas jauno izpildītāju konkurss01.02.2016

No portreta dižajam krievu Maestro P.Čaikovskim apceroši noraugoties, degot zeltainām svecēm, 35 jaunie talanti no Ulbrokas, Maltas, Daugavpils, Amatas, Garkalnes, Ādažiem, Gulbenes, Pilsrundāles, Salaspils, Jelgavas, Jēkabpils Ventspils, Talsiem, Madonas, Birzgales, Līvāniem, Kārsavas, J.Mediņa 1.mūzikas skolas, Juglas Mūzikas skolas, A.Dombrovska mūzikas skolas, Kokneses Mūzikas skolas, Klaipēdas J.Karosasa Mūzikas skolas, Kaļiņingradas P.Čaikovska vārdā nosauktās bērnu mākslas skolas trīs klašu grupās mērojās dižā krievu melodiju meistara – P.Čaikovska skaņdarbu izpildījumā. Daudz pārsteigumu un prieka sagādāja arī konkursantu obligātā skaņdarba (izcelsmes valsts komponista) atskaņojums. Tā kā pārsvarā bija Latvijas mūzikas skolu audzēkņi, latviešu jaunie komponisti, kā arī klasiķi tika pārstāvēti visai plaši.

Konkursu vērtēja J.Karosasa Mūzikas skolas vecākā eksperte Vaiva Purlyte, Daugavpils S.Broka Mūzikas vidusskolas direktora vietniece mācību darbā Elīna Bambāne un Kokneses Mūzikas skolas direktore Silvija Cīrule. Žūrijas vadītājas V. Purlytes vadībā katra konkursanta sniegums tika izanalizēts un apspriests. Gala lēmums šāds:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kokneses Mūzikas vokālais ansamblis jauno dziedātāju konkursā19.01.2016

14. janvārī Kokneses Mūzikas skolas vokālais ansamblis piedalījās VIII Staņislava Broka Jauno dziedātāju konkursā un ieguva I pakāpes diplomu.Konkursu organizēja St. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, kā vienu no pasākumiem, kas veltīts Staņislava Broka piemiņai, atzīmējot viņa 90. gadu jubileju. Tā kā konkursa idejas pamatā bija apvienot Staņislava Broka daiļradi un Latgales kultūras bagātības – latgaļu dziesmas, tad konkursa nolikums paredzēja obligātās latgaliešu tautasdziesmas atskaņojumu. Konkursā piedalījās dažāda vecuma dziedātāji no 19 Latvijas Mūzikas skolām.

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņi šai konkursā piedalījās pirmo reizi. Parasti no dalības konkursā atturēja latgaliešu valodas izrunas apguve, kas mūsu novadam tomēr nav raksturīga. Pēc uzstāšanās varējām vērot arī citu konkursantu sniegumu, smeļoties pieredzi un jaunas atziņas turpmākajam darbam.

printēt Lasīt visu ziņu

Re, kādi izauguši!

15.01.2016 kur : Kokneses mūzikas skola

15.janvārī Kokneses Mūzikas skolas zālē pulcējās mazi un lieli – skolas jubilejas koncertsērija ir sākusies! Tautā runā dažādi - gaidīšana esot interesantāka un emocionālāka par pašiem svētkiem, citi bilst – kas var būt skaistāks par pašiem svētkiem!

Šīs dažādās emocijas izjutām mēs visi, gan tie, kas muzicēja Kokneses Mūzikas skolas Klavieru klases prezentācijas koncertā, gan tie, kas ar lielu saviļņojumu vēroja un klausījās. Koncerts sākās ar vārdiem:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Koncertā tiksies vairākas paaudzes

13.11.2015 17:00 kur : Kokneses mūzikas skola

Draudzīgā, sirsnīgā atmosfērā sildīsimies mūzikas saulītē, priecāsimies par skaisto Latvijas rudeni un domās vēlēsim savai tēvu zemei saules mūžu! Aicinām uz neparastu Latvijas proklamēšanas gadadienas koncertu Kokneses Mūzikas skolā 13.novembrī plkst. 17:00!

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņi, audzēkņu vecāki un skolotāji ar patīkamu satraukumu gatavojas 13.novembra koncertam “Muzicēju kopā ar ģimeni”.

printēt Lasīt visu ziņu

Ģimeniski silts sveiciens svētkos!

13.11.2015 kur : Kokneses mūzikas skola

Ģimeniski silts un kā skaists sveiciens Latvijas valsts dzimšanas dienā 13. novembra vakarā Kokneses Mūzikas skolā izskanēja koncerts „Muzicēju kopā ar ģimeni”.

Koncertā uz skatuves satikās vairākas paaudzes - Kokneses Mūzikas skolas skolēni, viņu vecāki, vecvecāki un skolotāji.

„Lai tev vienmēr droša gaita, kad pa tēvu zemi ej!” – dziesmā cits citam novēlēja Kokneses Mūzikas skolas jaunāko klašu kora dziedātāji un diriģente Lelde Kamzole-Gagaine.

Dziesmoto pasākumu vadīja un koncerta māksliniekiem sirsnīgus vārdus veltīja skolotājas Iveta Bērziņa un Gundega Ermiča.

Vērojot muzikālos priekšnesumus, radās pārliecība – mūsu novadā ir stipras un brīnišķīgas ģimenes, kurās no vecākiem un vecvecākiem mantoto muzicēt prieku turpina bērni un mazbērni, pateicoties dzīves gudriem un talantīgiem pedagogiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Kokneses mūzikas skola uzsāk 25. mācību gadu02.09.2015

Kokneses Mūzikas skola 1.septembrī sāks savu pastāvēšanas divdesmit piekto gadu. Šajos gados skola manāmi pārvērtusies – skaistās, estētiski noformētās, gaišās telpās mūzikas instrumentu spēli, teorētiskās zināšanas apgūst 85 audzēkņi no Vietalvas, Klintaines, Meņģeles, Iršu, Bebru un Kokneses pagastiem.

Vispopulārākā un pieprasītākā pašlaik ir Flautas spēles klase, kā arī Saksofona spēles klase. Priecājamies par audzēkņu interesi Vijoļspēlē un Akordeona spēlē.

Jaunais mācību gads ritēs skolas jubilejas zīmē. Jau sākot ar 2016.gada janvāri sāksim svinības ar izglītības programmu prezentācijām, kuras notiks gan skolas zālē, gan Kokneses kultūras namā, gan ev.luteriskajā dievnamā. Mums atliek vien aicināt: “ Sekojiet reklāmai!”.

Visiem skolas bērniem, skolotājiem un vecākiem novēlam atklāsmēm pilnu, interesantu, radošu Jauno mācību gadu!

Kokneses Mūzikas skolas kolektīva vārdā – Silvija Cīrule

printēt

Audzēkņu papilduzņemšana Kokneses Mūzikas skolā24.08.2015

2015.gada 31.augustā, plkst.18:00

KOKNESES MŪZIKAS SKOLĀ

audzēkņu papilduzņemšana sekojošās profesionālās ievirzes izglītības programmās:

• Klavieru spēle;

• Kora klase;

• Pūšaminstrumentu spēle (trompete, trombons, tuba)

Vairāk informācijas – m.t. 29159071

printēt
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top