Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Jaunumi

Festivāls "Flautas pavēlnieka noslēpums"

09.04.2024

whatsapp-image-2024-04-05-at-18-46-49.jpgJau piekto gadu aprīlī Koknesē svinam flautas mūzikas svētkus "Flautas pavēlnieka noslēpums".  Savā pasākumā pulcinām flautas spēles audzēkņi no novada skolām. Šogad dalībnieku skaits pieaudzis līdz 28. Nemainīgi, kā ik gadu, repertuārā skanēja populārā mūzika no filmām, animācijas filmām, pop un rok mūzika solistu un ansambļu izpildījumā. Klausītājus priecēja Ričarda Rodžera, Henrija Mancini, Pola Simona, Džona Viljamsa un citu slavenu komponistu melodijas. Koncerta noslēgumā Kokneses, Pļaviņu un P. Barisona Aizkraukles Mūzikas skolu flautas klases audzēkņi apvienojās lielā flautu korī un izpildīja trīs skaņdarbus.

     Paldies visiem, kas piedalījās festivālā, kā arī  Pļaviņu Mūzikas skolas flautas skolotājai Aivai Siliņai un Kokneses Mūzikas skolas koncertmeistarei Ilonai Makareni!

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Apsveicam konkursantus!

03.04.2024

klavs-mikelsons.jpgIzskanējis III Starptautiskais Oskara Stroka Jauno pianistu un komponistu konkurss Daugavpilī attālināti, kuru organizēja Daugavpils Iespēju vidusskola. Konkursa mērķis  - sekmēt klavierspēles un kompozīcijas prasmju attīstību jaunajiem mūziķiem un godināt pasaules slavenā komponista un pianista Oskara Stroka vārdu, kurš dzimis Daugavpilī. Mūsu skolas 2. klases audzēknis Klāvs Miķelsons, 42 dalībnieku konkurencē, ieguva III vietu. Viņa skolotāja Ilona Makareni. 6. klases audzēknis Ričards Logins, 18 dalībnieku konkurencē, ieguva arī  III vietu. Viņa skolotāja Zane Stupāne.

Paldies audzēkņiem un skolotājām. Lai nepazūd centība un apņēmība arī turpmākajās muzikālajās gaitās.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Sveicam ar debiju konkursā!

28.03.2024

Noslēdzies V Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss "WIND STAR 2024" Mārupes Mūzikas un mākslas skolā. Konkurss notika klātienē un attālināti, un pulcināja ap 700 dalībniekus no 25 pasaules valstīm. Mūsu Pūšaminstrumentu spēles audzēknim Markam Adrianam Ozolam šī bija debija un iegūta godpilnā 2. vieta. Marks ir ļoti daudz un nopietni strādājis kopš piecu gadu vecuma. Paldies viņa skolotājam Jānim Grahoļskism un koncertmeistarei Zanei Stupānei. Vislielākais paldies Marka mammai par milzīgo atbalstu.

Lai izturība turpmākajā muzicēšanā!

https://youtu.be/VyYKdBYQTao

Lasīt visu ziņu

Pavasaris un mūzika mums prieku dāvā

27.03.2024

0ba03be5-7749-435b-8545-ec4e6f07160f.jpgMēs šodien jums dāvinām prieku,

To prieku ko pavasars sniedz,

Kas šūpojas pūpola zarā

Un saulei ar aci miedz.

26. martā izskanēja mūsu skolas Pavasara koncerts. Šoreiz muzicēja vairāk jaunāko klašu un interešu izglītības audzēkņi, tādēļ koncertā virmoja īpaša aura. Arī skolotājai Nadeždai Stankevičai šī bija debija koncerta vadīšanā un viņa ar savu pienākumu ļoti labi tika galā. Daži bērni kultūras centrā muzicēja pirmo reizi. Paldies visiem brīnišķīgajiem skolas audzēkņiem un visiem pedagogiem par darba ieguldījumu. Nedaudz atpūtīsimies Lieldienu brīvdienās un tad priekšā saspringtais mācību noslēguma cēliens ar ieskaitēm, eksāmeniem, konkursiem un koncertiem.

Lai visiem veselība un pacietība! Mūsu absolventiem veiksmīgs eksāmenu laiks!

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Koru skatē pirmās pakāpes diploms

26.03.2024

f3526812-c244-484f-b98a-3bbb89328264.jpg20. aprīlī Aizkraukles novada vidusskolā notika Aizkraukles novada izglītības iestāžu koru skates pirmā kārta. Tajā piedalījās seši kori - Kokneses Mūzikas skolas, P. Barisona Aizkraukles Mūzikas skolas, A. Upīša Skrīveru vidusskolas, J. Jaunsudrabiņa Neretas vidusskolas, Pļaviņu vidusskolas, Aizkraukles novada vidusskolas koris "De Cantare".

Mūsu skolas Vecāko klašu koris ieguva pirmo pakāpi. Paldies skolotājai Leldei Kamzolei – Gagainei un koncertmeistarei Ilonai Makareni.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Akordeona mūzikas svētki Koknesē

28.02.2024

rodrogo.jpg24. februārī Kokneses Mūzikas skolā notika akordeona mūzikas svētki. IV Starptautiskais akordeona mūzikas izpildītāju solistu un kolektīvās muzicēšanas konkurss pulcināja 48 dalībniekus no Latvijas un Lietuvas gan  klātienē, gan attālināti. Visus dalībniekus vērtēja arī starptautiska žūrija: Elena Berezina –  Viļņas Jaunās Viļņas mūzikas skolas akordeona nodaļas vadītāja, skolotāja – eksperts, starptautisku konkursu organizētāja, Artūrs Noviks –  J. Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas docents, J. Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas pedagogs, mūziķis izpildītājs, Kokneses Mūzikas skolas absolvents, Kaspars Gulbis – mūziķis izpildītājs. Konkursa ietvaros pedagogiem, kuri savus audzēkņus sagatavoja konkursam bija iespēja noklausīties profesionālās pilnveides kursus "Baroka mūzika. Aranžēšana, pārlikumi, pedagoģiskais un metodiskais darbs kolektīvajā muzicēšanā akordeona spēlē", kurus vadīja mūsu skolas akordeona spēles pedagogs Karolīne Vancāne.

Pārliecinošs konkursa uzvarētājs, no visām grupām,  bija B grupas (9-10 gadu vecums) dalībnieks Gints Kise no Kārsavas Mūzikas un mākslas skolas. Viņš saņēma arī žūrijas Speciālo balvu. Ļoti priecājamies par mūsu 3. klases audzēkni Rodrigo Šteinbergu, arī B grupas dalībnieku, kurš ieguva I vietu. Mūsu konkursā piedalījās arī Pļaviņu Mūzikas skolas audzēknis Renārs Valdbergs C grupā un ieguva III vietu.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Atzinība konkursā

19.02.2024

48c22985-3685-43c3-8c9c-b0e077f79360.jpg16. februārī Pļaviņu Mūzikas skolā notika Tālivalža Mekša 2. jauno vijolnieku konkurss. Kokneses Mūzikas skolas 2. klases audzēknei Karlīnai Šmitei - Atzinība. Ļoti priecājamies! Paldies skolotājai Ievai Bērziņai un koncertmeistaram Kasparam Bumbišam. Milzīgs Paldies Karlīnas mammai par atbalstu.

Lai izturība, veselība un spēks arī turpmāk!

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Jaunajām vijolniecēm uzvara konkursā

09.02.2024

faf28359-702a-49c8-a911-d100af9cf4b7.jpg7. februārī Preiļu Mūzikas un mākslas skolā notika Latgales mūzikas un mākslas skolu stīgu instrumentu nodaļas (lociņinstrumenti) audzēkņu – solistu un ansambļu konkurss "Pavasara stīgas 2024". Mūsu skolas 2. vijoles klases audzēknei Annikai Kalniņai savā vecuma grupā no 12 dalībniekiem vienīgajai pirmā vieta. Ansambļu grupā Annikai Kalniņai un Karlīnai Šmitei arī pirmā vieta.

Konkursantus vērtēja žūrija – J. Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijas profesors Stīgu instrumentu katedrā  Arigo Štrāls, Preiļu Mūzikas un mākslas skolā direktora vietniece mūzikas nodaļā Laima Sondore, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas vijoļspēles pedagogs Olga Pimanova.

Lasīt visu ziņu galerija (6)
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top