Kokneses mūzikas skola
lapas galva

Kokneses novads

Jaunumi

Sveicam konkursa dalībniekus!

31.01.2024

e6932d5c-909c-4a76-af38-5f71b1594bc8.jpgIzskanējusi Valsts konkursa profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības iestāžu pūšaminstrumentu spēles II kārta Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā. Mūsu skolu pārstāvēja 2. flautas klases audzēkne Melānija Ornicāne, 6. flautas klases audzēkne Laura Vilde. Meitenes ieguva Pateicības par piedalīšanos konkursā. Melāniju un Lauru konkursam sagatavoja skolotāja Gundega Ermiča un koncertmeistare Ilona Makareni. Savukārt 6. saksofona klases audzēkņis Ričards Čumakevičs,  piedaloties konkursā, ieguva Pateicību, bet 5. eifonija klases audzēknis Mārča Bišuka sniegums tika novērtēts ar  Atzinību. Zēnus konkursam sagatavoja skolotājs Jānis Grahoļskis un koncertmeistare Zane Stupāne.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Akordeonisti tiekas sadraudzības koncertā

22.01.2024

c2e8e2e9-8fa2-48f4-8224-3121f827e572-1.jpgSestdien, 20. janvārī, Latvijai tik nozīmīgā Barikāžu atceres dienā, pēc latviskajām tradīcijām Bašķu dienā, Kokneses Mūzikas skolas skolotāja Karolīna Vancāne rīkoja sadraudzības koncertu Rīgas Skolēnu pilī kopā ar savu akordeonistu ansambli "Opuss". Koncertā muzicēja akordeonistu mācību orķestris.

Mūsu skolas audzēkņi Karlīna Šteinberga, Rodrigo Šteinbergs un Pauls Višķers gatavojas starptautiskajam konkursam Koknesē 24. februārī. Viņi klausītājiem nospēlēja savu konkursa programmu.

Lasīt visu ziņu galerija (19)

Muzikāla dāvana Kokneses senioriem

22.12.2023

cda251aa-eec3-4820-954d-b541e4aa2875.jpg21. decembrī, trīs dienas līdz Ziemassvētku vakaram, Kokneses Mūzikas skolas audzēkņi no visas sirds dāvāja emocionāli skaistus mirkļus mūsu senioriem. Viņi ir mūsu visuzmanīgākie klausītāji. Esam ļoti pateicīgi par saldiem pārsteigumiem bērniem un pedagogiem.

Lai skaists Ziemassvētku laiks un Jaunajā gadā lai piepildās visas ieceres!

Lasīt visu ziņu galerija (19)

"Baltās ziemas vakara noskaņās"

22.12.2023

f50515ec-e247-4261-bff0-870a6e36ab2e.jpg19. decembrī Kokneses kultūras centrā izskanēja audzēkņu koncerts "Baltās ziemas vakara noskaņās". Pirmais semestris pagāja ļoti ātri un ražīgi. Audzēkņi paspēja piedalīties konkursos un  muzicēt dažādos koncertos. Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem janvārī vēl priekšā Valsts konkursa II kārta. Muzikālu baudījumu šajā vakarā sniedza visi koncerta dalībnieki  - gan mazie, gan lielie. Audzēkņu vecāki ļoti novērtēja priekšnesumu kvalitāti. Gribu pateikt lielu paldies pedagogiem par darbu un  visiem mūsu skolas audzēkņiem par to, ka koncerta laikā mēs ievērojām uzvedības normas, par ko daudz bijām runājuši stundās.

Lasīt visu ziņu galerija (31)

Pirmie soļi mūzikas pasaulē

22.12.2023

61e57e7e-76d5-4e4c-bf00-938112f0ff0b.jpgĻoti priecājamies, ka Kokneses Mūzikas skolā mācās daudz pirmsskolas vecuma bērni.

14. decembrī skolā izskanēja pedagogu Gundegas Ermičas, Ilonas Makareni un Leldes Kamzoles – Gagaines sarūpēts sirsnīgs koncertiņš, kurā muzicēja ne tikai mazie, bet arī pirmās klases audzēkņi, kuri šogad iestājās mūzikas skolā. Flautas spēlē – Santa Krastiņa, Kimberlija Magone, Līva Bernere, Gvido Bruno Fomins, Rodrigo Fomins un Dārta Grunšteina. Klavierspēlē – Sanija Miķelsone, Valts Fišers, Ralfs Tarvīds. Kora klasē – Adrians Pētersons, Sindija Galdiņa.   Šie ir tikai pirmie solīši lielajā mūzikas pasaulē, tādēļ ļoti ceram, ka  mācoties mūzikas skolā, bērni pa īstam iemīlēs mūziku un savu instrumentu.

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Jaunatnes gada balva akordeonistu mācību orķestrim

12.12.2023

0e20326b-3f50-4a9a-8090-4f199b7dbf11.jpg8. decembrī Aizkraukles kultūras centrā notika Aizkraukles novada brīvprātīgo jauniešu un jauniešu iniciatīvu godināšanas pasākums Jaunatnes gada balva "GADA NAGLA 2023". Pasākumā tika godināti jaunieši no Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņām un Skrīveriem, kuri ar savu iniciatīvu ir pozitīvu pārmaiņu ieviesēji, kuri ar savu piemēru ir mainījuši savu un citu jauniešu ikdienu, kā arī veidojuši savu skatījumu uz jaunatnes politikas attīstību novadā. Pasākums notiek jau trešo gadu. Priecājamies, ka mūsu skolas akordeonistu mācību orķestris arī ir šīs balvas ieguvējs.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Koknesiešiem panākumi starptautiskajā klaviermūzikas izpildītāju konkursā

07.12.2023

81ce334b-1c25-46ce-8c60-c79601932097.jpg2. decembrī Kokneses Mūzikas skolā notika XVIII Starptautiskais klaviermūzikas izpildītāju solistu un klavierduetu konkurss "Koknese 2023". Konkursā piedalījās 83 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas -  24 dalībnieki attālināti un 59 dalībnieki klātienē.

Dalībniekus vērtēja arī starptautiska žūrija: Elīna Bambāne – žūrijas priekšsēdētāja, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas direktora vietniece, pedagogs, metodiķis, valsts un starptautisku konkursu organizatore un žūrijas locekle; Karīna Goldmane – žūrijas locekle,  Hans Werner Henze skolas klavierspēles pedagogs Vācijā, koncertējoša izpildītāja, dažādu konkursu žūrijas locekle; Edgars Tomševics – žūrijas loceklis,  J. Vītola Mūzikas akadēmijas lektors, Latvijas Nacionālās operas koncertmeistars, A. Dombrovska Mūzikas skolas pedagogs; Kaspars Bumbišs – žūrijas loceklis, J. Mediņa Mūzikas vidusskolas pedagogs, Kokneses Mūzikas skolas absolvents un pedagogs.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Divas ziemas

05.12.2023

pasakums1.jpg1. decembrī  Kokneses evaņģēliski luteriskajā  baznīcā bija pulcējušies ap pussimt  klasiskās mūzikas cienītāju,  lai pirmsadventes noskaņā baudītu muzikālu un skanīgu dāvanu. Par to bija parūpējusies  Karolīne Vancāne – Kokneses Mūzikas skolotāja, profesionāla pedagoģe, Rīgas Skolēnu pils akordeonistu ansambļa  "Opuss" vadītāja.

Pateicoties Karolīnes entuziasmam un uzņēmībai bagātināt akordeona repertuāra skanējumu,  kovida laikā tapa metodiskais darbs -  izcilā itāļu komponista Antonio Vivaldi visslavenākā skaņdarba "Četri gadalaiki" pārlikums diviem akordeoniem un citiem taustiņinstrumentiem.

Savukārt pateicoties atsaucīgiem cilvēkiem, kādi ir koknesieši Ilze un Dzintars Višķeri, kuru dēls arī ir Kokneses Mūzikas skolas audzēknis, Karolīnes darbs ir ieguvis grāmatas veidolu un 1. decembrī tika svinēta tās atklāšana.

Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
<>

Jaunākās galerijas


back to top